Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki a nagyobb hülye? Én vagy ők?

Ki a nagyobb hülye? Én vagy ők?

Figyelt kérdés
Nappal sosem merek semmit se enni itthon, mert szemmel van tartva az étkezésem. Ezért mindig várok estig, hogy mindenki lefekudjon, és olyankor halkan kiosonok a konyhába, hozok be magamnak valami kaját a szobámba és megeszem. Természetesen másnap pedig azt kell hallgatnom, hogy mik tűntek el éjjel titokzatos módon a hűtőből és hogy vajon ki lehetett az, aki megehette. Ilyenkor Természetesen mindig letagadok mindent, hogy nem én voltam.

2023. jan. 20. 22:56
A kérdező szavazást indított:
A szüleid a hülyék, hogy folyamatosan piszkalnak, és emiatt nem ehetsz normálisan (csak titokban)
Te vagy a hülye, hogy ilyenekkel foglalkozol, és képes vagy esténként titokban kijarni a konyhába
Mindenki ugyanakkora hülye
Senki se hülye, ez mind természetes
Egyéb (kifejtem)
52 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szemmel van tartva az étkezésed, akkor hogy nem zavarja őket, hogy látszólag nem eszel semmit?
2023. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

#1

Mivel ehhez szoktak hozzá, illetve mindig is ebben a tuda6ban éltek. Ezért akárhányszor mégis azt látták hogy eszek, azt mutatták, hogy mennyire orulnek neki, meghogy végre megjott az eszem stb

A megjegyzeseik pedig irritalni kezdtek, így mostmar hagyom, hogy hadd higyjek azt, hogy tényleg nem eszek, vegulis úgyis csak a saját igazságuk letezik:)

2023. jan. 20. 23:11
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég komoly evészavarnak tűnik, és nagyon rosszul kezelik a szüleid, úgyhogy kéne egy jó pszichológust keresni egyéni és családterápia céljából. TB támogatott is létezik.
2023. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, étkezési zavarod van.
2023. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#3

Lehet, hogy eveszavarom van, de nagyreszben miattuk alakult ki, és a baromsagaik miatt, mivel semmi okuk nem volt azt hinni hogy esetleg nem eszem rendesen. És mivel éjjelente titokban kell kimennem enni, már én magam is kezdem valami tiltott dolognak/bűnnek érezni az evést. Van, hogy túl sok kaját sikerül így estelente megennem, cserébe van, hogy 2 napig koplalok, hogy kompenzaljam a dolgot. Aztán megint sokat eszek és megint koplalok. Szoval koplalás-zabálás felváltva

2023. jan. 20. 23:20
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt most nem értem. Anyádék annak örülnek, ha eszel. Akkor minek is kell titokban enned?
2023. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#6

Minek is kell, hogy alaptalanul számon tartsák hogy mit és hogy eszek e? Miért is kell minden áron kikenyszeriteni hogy étkezési zavarom legyen?

Te örülnél neki ha szemmel lennél tartva és úgy kezelnenek mint egy beteget?

2023. jan. 20. 23:33
 8/29 A kérdező kommentje:

#6

Meg azért IS kell titokban ennem persze, mert annyira okosnak hiszik magukat, meg azt gondolják magukról hogy ők valami orangyalok vagy mittudomen mik akik szemmel tartanak meg hogy kigyogyitanak valami súlyos betegségből amibe pont, hogy ők taszitanak bele, holott alapjaraton semmi evéssel kapcsolatos problémám nem lenne. Tehát azért sem adom meg nekik ezt az örömöt.

2023. jan. 20. 23:48
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

A szüleid csak örülnek ha azt látják, hogy egészségesen étkezel. Ennek párszor hangot adnak, nem ügy. Ha rendszeresen eszel előttük ahogy kell, ezt az állapotot fogadják majd el, és nem mondogatják majd állandóan.


Ergó nem a szüleid a hülyék a te szavaiddal élve, hanem te magad.


Az egészségedre nézve sem jó, hogy lefekvés előtt eszel.

2023. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

"Ki a nagyobb hülye? Én vagy ők?"


Nagyjából egy szinten vagytok.

2023. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!