Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mindig is rossz alvó voltam. Ritka volt nálam mindig is, hogy nyugodtan aludjak mindenféle zavaros álom vagy felkelés nélkül. Viszont hetek/hónapok óta egyre gyakoribb (ha nem is mindig), hogy reggelente ébredésnél csomó zűrzavar van a fejembe és nem tudom eldönteni mi történt meg és mit álmodtam. Full realisztikus hétköznapi kellemetlen szituációkat álmodok kelés előtt és ennek legnagyobb százaléka az ébresztéssel kapcsolatos. Szinte félelem kísért reggelente azért mert időpontra fel kell kelni és suliba kell menni. Ébredés előtt fél vagy 1 órával hallom az ébresztő hangját rohadt hangosan, holott nem szólt. És mikor egy kevés időm van kelésig, visszaalszom arra a 10-20 percre és olyan álmok jönnek elő, hogy már suli idő van és csak most keltem fel stb. És mikor ismét megszólal az ébresztő akkor tudatosul bennem, hogy ez csak álom volt. Jah és ezek csak hétköznaponként jönnek elő meg vasárnap amikor délutánig el kell végeznem a sulis dolgokat mert utazok vissza koliba. Szerintetek ez mitől lehet. Van valami pszichés gondom vagy ok nélkül jönnek ilyen zavaros álmok és szorongások az ébresztés meg az idő miatt? Válaszotokat előre is köszönöm!

2023. márc. 16. 14:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!