Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erre az adókedvezményre...

Erre az adókedvezményre jogosult vagyok?

Figyelt kérdés

A lényeg a betegségem F2330 és nem tudom hogy jogosult vagyok e adókedvezményre.


Van egy oldal: [link]


Itt leírják az adókedvezményt.


Itt a legközelebbi kód F233 most ez egy fő kategória aminek az alkategóriája az F2330 vagy teljesen más kód? Jogosult vagyok e rá, vagy sem?



2023. márc. 18. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez oké, de ezt évente meg kell újítani és 5 évig megőrizni, hogy ha kéri a nav, be tudd mutatni.
2023. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem kell megújítani. Idézek:

"Minden évben kell új adókedvezményre jogosító orvosi igazolást kérni?


Nem kell új adókedvezményre jogosító igazolást kérni minden évben. Amennyiben egy betegségünkről orvosi igazolást kaptunk és abban az szerepel, hogy végleges, mert a betegség nem gyógyítható, akkor az igazolásunk az egyszeri kiállítástól kezdve örök érvényű. Ezt az igazolást kell jól megőriznünk tulajdonképp végleg. Ha elveszítjük, az orvostól kell új igazolást kérni, vagy másolatot az eredetiről és ezt nyilván nem lesz könnyű beszerezni."


Infó innen: [link]

2023. márc. 18. 18:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Az is le van igazolva hogy vegleges?
2023. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen végleges a betegségem, rá van írva.
2023. márc. 18. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!