Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarom lehet?

Bipoláris zavarom lehet?

Figyelt kérdés

Kerlek olyan írjon, akinek van tapasztalata.

Időpontom már dokihoz van.

Munkahelyen nem érzem magam túl jól, párkapcsolatban is vannak problémák illetve azért hipohonder is vagyok így most azon kattog az agyam, hogy bipolaris vagyok.

Na de akkor ugye vannak problémáim.... ami viszont kb. 2 hete kísért, vannak jobb illetve egész jó napok, hogy a nap legnagyobb részében semleges, megszokott a hangulatom. Vannak percek amikor tök boldog vagyok, de a semmiből ramtor a rosszkedv a siras és a mélypont. Nem tart sokáig, főleg akkor ha nem figyelek rá és elterelem a gondolataimat. Csak amikor jól érzem magam akkor bekattan, hogy nem erezhetem magam jól így elojon a rosszkedv, ami elmulik. Érzelmi hullámvasút a napom de szerencsére nagyobbrészt jól vagyok. Munkára nem hat ki, társaságba járok és edzek mellette. Természetes dolog ez ha az ember szar időszakot el még vagy ez lehet bipolaris zavar, hogy napon belül néha jókedv néha mélyen de nagyrészt semlegesség azaz normál érzések?



2023. márc. 21. 16:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha össze kellene foglalni 1 napom akkor 70% normális, semleges érzések elvagyok és nem agyalok, hogy bipolaris vagyok, 15% boldog percek amikor süt a nap és mondjuk beszélgetek a kollégákkal, párommal vagyok és 15% nem tudom honnan jövő mélypont ami elmulik ha nem agyalok rajta vagy javul ha beszélgetek a problémáról ami körülvesz
2023. márc. 21. 16:55
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Borderline-t olvasd el inkább
2023. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az öndiagnózist felületes ismeretek alapján ne csináld, persze mindenki úgy szenvedteti önmagát ahogy akarja.
2023. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát 2 hét még azért eléggé kevés bármire is,ha eddig sose volt ilyen.... Simán egy rosszabb időszak is lehet,ami majd 2 hét múlva el is múlik. Tavasz van, lehet tavaszi fáradtság.Tünetek alapján meg ez akár borderline is lehet,vagy sima depresszió,ha súlyosabb a dolog.Én bipoláris vagyok, a jókedv az nem csak jókedv.Annál sokkal több kell,hogy hipománia, pláne mánia legyen.
2023. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez amit leírtál kevés a bipoláris zavarhoz. Fel szoktál pörögni ?
2023. márc. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2023. ápr. 8. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!