Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van, hogy mostanaba nem...

Miert van, hogy mostanaba nem erzek semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostansag egyre tobbszor van az, hogy nem erzek konkretan semmit. Nem vagyok boldog, nem vagyok faradt, se szomoru, olyan, mintha legbelul teljesen ures lennek. Nem tudom, ez mitol lehet.. Most huzamosabb ideje beteg a legjobb baratom, es nem tudok vele beszelni ugy, es ugyerzem, most minden szetesik korulottem. Veletek volt mar ilyen? Miert erzem magam ilyen uresnek? Mit kezdjek magammal?



2023. márc. 21. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tavaszi fáradtság/fásultság. El kell menni pár nap szabadságra feltöltődni a hobbijaiddal, meg beépíteni a napi rutinba olyan dolgokat, amik megmozgatnak fizikailag-szellemileg, aztán visszarázódsz a rendes kerékvágásba. Ha nem működik, akkor meg szakember segítségét kell kérni, mert a motiválatlanság és fásultság a depresszió előfutára lehet (de ezen most nehogy beparázz).
2023. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat!

A hetvege ugyis eleg szabad lesz, a motivalatlandagom ellenere viszont akkor elmegyek majd valamerre turazni, meg ilyenek.

Remelem igazad lesz, koszonom a választ

2023. márc. 21. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
A dologgal nem vagy egyedül, de ahogy fentebb írták kell valami motovációt keresni, valami mozgás formát, ami elvonja a figyelmed és eltereli a gondolatokat egy másik síkra. Egy utazás, egy kirándulás, egy séta egy új helyen, egy kerékpározás egy futás jó időben a szabad levegőn csodákat fog tenni...
2023. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!