Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyit kéne beszednem a 0,5...

Mennyit kéne beszednem a 0,5 milis Frontinból, ha?

Figyelt kérdés

...ha azt szeretném, hogy a melóban ne kattogjak folyton-folyvást egy bizonyos dolgon, de a munkavégzésre ne legyen kihatással.


Apámnak írták fel még régebben. Én egyszer bevettem egy szemet, mikor ideges voltam valami miatt, de semmi hatást nem váltott ki, nem nyugtatott le. Viszont apám meg elálmosodik tőle.


Én nem aludni akarok, csak lenyugodni...


Anyám mesélte, hogy még fiatalkorában egyszer beszedett egy párat a nagymamám gyógyszeréből, azt hiszem seduxen volt az, mert összevesztek, és utána úgy érezte magát, hogy minden mindegy, semmi sem érdekelte, teljesen lenyugodott tőle. Na, valami ilyesmit szeretnék én is.


Nem rászokni akarok, csak egy ideig nem szeretnék agyalni, kattogni...



2023. márc. 21. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon egyén függő, hogy kinek mekkora dózisra van szüksége a fő hatás eléréséhez.


Mindenesetre én inkább valamilyen opioid analgetikumot ajánlanék helyette, például morphin-hamelnt amelyből 0,01-0,02 mg/ttkg kell adagolni. Célszerű intravénásan mert akkor nagyon hamar kifejti a hatását viszont ha nem gond, hogy csak 40 perc alatt hat akkor intramuscularisan is beadhatod a válladba és 2-4 órán keresztül garantált eufóriát okoz.

2023. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Te drogozni szeretnél b@zd meg
2023. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Engem úgy 10-15 sb szokott kiütni, de mondjuk akkor már dolgozni sem tudok. A múltkor pl úgy estem le egy fáról :)
2023. márc. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdező ilyen 2-3 mg körül lehet ez a határ. De ezt csak párszor adja be és utána folyamatosan növelni kell az adagolást...
2023. márc. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!