Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 13 éves koromban évzáróra a...

13 éves koromban évzáróra a szűleim csipkés majóba kűldtek el, fiu létemre. Fel lehet ezt valahogy dolgozni? Én akkoriban nem tudtam, hogy ez gáz, azt vettem fel amit rám adtak

Figyelt kérdés
2023. márc. 22. 13:16
 1/6 Zcom09 ***** válasza:
100%
Ez az emlék jelenleg gondot okoz az életetben? kialakult valami félelmed vagy szorongás. Mert ebből a leírásból mintha inkább egy kellemetlen emlék lenne mint trauma. Mivel akkoriban nem volt vele problémád.
2023. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Naés?


Én meg női bőszárú farmerbe mentem, azt kapta anyám a kolléganőjétől...


Kissé hetvenes évek fílingje volt, de a napszemüveg elvitte a figyelmet a mogyeszokról remélem...


Fénykép szerencsére nem maradt fent a dologról!

2023. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már fel is dolgoztam.
2023. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos vannak olyanok, hogy hülye szülők. ezen nehéz túltenni magunkat. az enyémek is azok, kiskoromban hülyébbnél hülyébb ruhákat adtak rám és gyakran enni se adtak rendesen. nem tudták mit kell tenni egy szülőnek.
2023. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
4 Azt mégis felnőttél te is én is...
2023. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó, rám is borzalmas dolgokat adtak, pl. piros bársonynadrágot, meg a mamám által maradék anyagokból kötött, hatféle színben pompázó mellényt. Ma már csak röhögök rajtuk. Ha téged akkor nem zavart, most mitől lett hirtelen feldolgozandó trauma?
2023. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!