Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan jöhetek ki ebből a...

Hogyan jöhetek ki ebből a helyzetből? Más is érzett már így?

Figyelt kérdés
Teljesen szét vagyok esve, mintha az agyamban teljesen összeomlott volna minden. Mindig szorongok. 0-24. Ha nem szorongok, akkor lehangolt vagyok. Ha próbálom magam lekötni, akkor is folyamatosan bennem van egy félelem, szorongás. Kihatással van ez az állapot már az alvásomra is, napi 2 óránál többet nemtudok aludni. Azt érzem tejesen meghülyülök és, hogy nincs megoldás a problémámra. Az emberi kapcsolatokba rohannék, hogy segítsenek, de egyszerűen azt érzem, hogy egyedül vagyok a problémámmal, mivel a kapcsolataim teljesen leépültek, csak szeretet szeretnék meg egy kicsit több törődést az emberektől. Hogyan jöjjek ki ebből a teljesen negatív körforgásból.

2023. márc. 22. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked - ha eddig nem voltál - szaksegítségre lenne szükséged (hogy megszabadulj a negatív körforgásból), véleményem szerint mind pszichológus, mind pszichiáter terén. Ugyanis már az életminőségedet rontja a szorongásod.
2023. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta?


Alapvetően az alvás hiánya is okoz ilyeneket sajnos.

2023. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenféleképpen pszihológus, kezdj el produktív dolgokat csinálni amiket szeretsz. Próbáld magad kényeztetni és elterelni a figyelmet a lehangoltságról.
nov. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!