Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan sírni tudnék,...

Folyamatosan sírni tudnék, nem tudok kiveredni ebből a rossz helyzetből. Tudna segíteni a pszichológus?

Figyelt kérdés

Tavaly ősz óta érzem ezt. Előtte a munkahelyemen óriási pörgés volt, ami lefoglalt teljesen. De azóta sajnos sokkal kevesebb a munka. Haszontalannak érzem magam ott. Az utóbbi időben rengeteget rontok, mert nem tudok koncentrálni. Már szégyellem felvenni a fizetésem is. Borzasztóan magányos vagyok, hiányoznak a régi barátaim.

Időközben nőgyógyászati problémák is kiderültek. Ez adta meg a kegyelemdöfést.

Minden nap csak az estéket várom. Rengeteget sírok.

Van párom, próbál segíteni, de úgy érzem ezen már nem tud és nem ezt érdemli.

Szinte megállás nélkül szorongok és feszült vagyok.

Napok óta a szakítás és a felmondás van eszemben, hogy ne rontsam el mások életét is.

Gondolkodom pszichológuson, csak nem tudom hogy megy ez. Tudna-e segíteni, meg tudnék-e bízni benne.

Nagyon szeretnék olyan lenni mint régen voltam. :(

28N


2023. márc. 5. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Fiatal vagy, akarattal le tudod gyôzni ezt a „hullàmvôlgyet“. Pszichològushoz forduljàl bizalommal!
2023. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válts munkát és keress új barátokat. Tudom, ez utóbbi nehéz, nekem se sikerül, de nem adom fel, próbálkozni kell, aztán hátha.
2023. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy eséllyel tud segíteni egy pszichológus.


"Napok óta a szakítás és a felmondás van eszemben, hogy ne rontsam el mások életét is."


Előbb menj pszichológushoz, ha néhány alkalom után nincs meg a közös hang, keress mást. Mindenképpen ezt tedd - SZERINTEM -, mielőtt felrúgnád a párkapcsolatodat és az állásodat.

2023. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs hol barátkozhatnék. Nem járok el sehova.

Korábban jártam nyelvtanfolyamra, de akikkel ott jóban lettem, az is addig tartott, mint a tanfolyam.

Főiskola után szűntek meg a barátságaim.

Azért egy barátság nem egy két hét míg kialakul. Nagyon nehéz ez. Erőltetni meg nem lehet. Suliban mennyivel könnyebb volt.



Aki pedig ilyen privátot ír, arról az a véleményem, hogy egy iszonyú nagy barom.:

"Szia!

Bocsi, hogy zavarlak, de azt szeretném kérdezni: Mit gondolsz, teljesen őszintén, az anális szexről?"

Ment a tiltás.

2023. márc. 5. 13:27
 5/6 A kérdező kommentje:

#3: Rendben. Elkezdek pszicholóst keresgélni akkor. Tényleg nagyon rossz lelkiállapotban vagyok jó ideje most már. Sokszor azon gondolkodom, élni sincs kedvem, mert nincs miért.

Borzasztó, hogy napi szinten sírva alszok el.

Köszönöm a válaszokat!

2023. márc. 5. 13:29
 6/6 A kérdező kommentje:
*pszichológust
2023. márc. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!