Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez az agyam játéka lett volna?

Ez az agyam játéka lett volna?

Figyelt kérdés

Azért a mentális egészség kategóriába raktam, mert fogalmam sincs milyen kategóriába illik ez a téma.


Szóval, öngyilkos akartam lenni, bekaptam egy valag tablettát. Halálos mennyiség volt. Meghaltam, fogalmam sincs mennyi időre de visszahoztak. Miután magamhoz tértem, és lecsuktam a szemem, folyton a poklot láttam. Vagy a rák tudja mi volt. Nem voltam túl nyugodt..

A táj kopár volt, olyan volt mintha a természet haldokolt volna, vagy már teljesen ki is halt rajta az élet. Tele volt hamuval vagy porral a levegő.. Senki nem volt ott rajtam kívül. Volt olyan része is ennek a helynek ahol minden lángolt.


K*rvára úgy érzem hogy kezdek megbolondulni mert nem tudom ezt megmagyarázni. Ez mi? Ugye csak az agyam játéka??


2023. márc. 25. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a pszichiátereddel kellene megbeszélni!
2023. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, semmi más diagnózisom nincs a kevert szorongásos depresszión kívül
2023. márc. 25. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!