Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet gyógyulni a szorongás...

Ki lehet gyógyulni a szorongásból és depresszióból gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 06:56
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ki lehet. Nekem szakításs után sikerült. Vettem egy krosszmocit.
2023. márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Igen,de nehéz segítség nélkül!

Az olyasmi,mintha hajadnáfogva akarnád kirángatni magad egy gödörből.

A gyógyszer csak addig kell,amíg a szakember racionális gondolkozásra vezet.

(Minden depis irracionálisan gondolkozik. Tapasztaltam.)

2023. márc. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ki lehet, nekem sikerült, bár szerintem sose leszek teljesen jòl, de abszolút együtt tudok már élni a szorongásommal. De nekem sokat segített a pszichológus.
2023. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
én is ezt élem és plusz egyéb mentális zavart,betegséget. ha vagy annyira bátor hogy elkezd emberek táraságát keresni akkor valamilyen szinten segíthet és igazából lehet erre is van szükséged. magamból kiindulva mert ha mégse úgy tennél akkor csak elfog hatalmasodni rajtad az érzés és ahogy velem is előfordult társul még majd egyéb különböző baj is a depressziód mellé. ha még az elején vagy a dolognak és ha tehetem akkor javasolnám neked hogy próbálj felülkerekedni a problémádon mert ha karod eléggé akkor hamarabb gyógyulhatsz mint azt most el tudod képzelni . ha meg lehetetlenek véled a gyógyulást mindenképp kezeltesd magad ,mondom ezt úgy hogy semmi pénzért nem mennék pszihodokihoz..ahhoz ismerkedni kellene ami abszolút nem megy nekem. de te semmiképpen ne legy olyan mint én
2023. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
34%
Nekem az agykontrollt javasolták, még nem voltam de ilyen problémákra elvileg nagyon jó
2023. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben agykontroll?
2023. márc. 30. 09:04
 7/9 anonim válasza:
48%
2023. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Paczalos István ***** válasza:
Ki lehet, bár nem könnyű. Halálos baleset után mint szemtanú elmondhatom, hogy több mint egy évig nyomasztott a dolog. A mai tapasztalatommal biztos, hogy segítséget kértem volna, hogy mielőbb túl legyek rajta.
2023. ápr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ki lehet. 15-25 között céltalan, kilátástalan, elhízott, szociálisan kirekesztett,anyámék által túlféltett és ezért kicsit sem önálló, csóró szűz voltam öngyilkos gondolatokkal. Ma 30 vagyok, lefogytam, önállóan élek, 4 éve boldog kapcsolatban menyasszonyommal, anyagilag is, nos mondjuk úgy kitömve.


Ami fontos az nem az hogy ezek bármelyike vezetett volna a gyógyuláshoz, ezek a gyógyulás utáni eredmények, a jutalmam azért amit magamért tettem hogy a fenti helyzetemen változtassak.

2023. ápr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!