Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai gondozás időpont...

Pszichiátriai gondozás időpontjait lemondhatom ha úgy érzem nincs értelme a továbbiakban?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint kéne még néha járni de szerintem már nem kellene viszont ezt akkor ott nem akartam már mondani neki. Igazából 2 dokihoz járok ott és már ki vagyok az időpontjárásokra, mert kezdetben még jó volt de már sok újat nem ad és inkább időpazarlás és én se tudok semmi újat mondani. De nem tudom, hogy szokás ezt intézni főleg ha 2 dokihoz járok, nyilván mind2höz jelzem de valamiért annyira rossz érzés fog el emiatt, pedig már teljesen rendbe jöttem. Nagyon utálok már időpontokra menni és ha valami közbe jön tehetem át és még kell menni, inkább sehova se kelljen mennem. Volt már aki lemondott ilyesmit és nem ment továbbiakban? Hogy történt? Csak félek valamiért, hogy megharagszanak rám, pedig én is egy vagyok a sok pácienc közül de nem kéne már oda járnom.

2023. márc. 29. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Miért akarod lemondani? Mármint azt értem, hogy úgy érzed, hogy nem ér semmit, de mi van, ha mégis ér? Mi van, ha egyszerűen csak élvezed, hogy valaki meghallgat? Valaki aggódik érted még akkor is, ha neki az a munkája. Tudom, hogy milyen nehéz néha felkelni szorongva, depisen, én is ebben élek, de ha én járhatnék még olyanhoz, aki meghallgat, pláne ingyen, én nem lemondani akarnám, hanem repülnék hozzá! Mi veszíteni valód van vele? Mit csinálnál abban az időben, ahelyett? Feküdnél az ágyadban?
2023. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

-Miért akarod lemondani?7

Úgy érzem felesleges ilyen gyakran mennem oda és jobb mikor nem megyek, szabadabb vagyok.

de mi van, ha mégis ér?

Mint írtam kezdetben ért valamit hisz teljesen rendbe jöttem.

Mi van, ha egyszerűen csak élvezed, hogy valaki meghallgat?

Elején élveztem, de már elmondtam mindent, már nincs mit mondanom olyan sokszor mentem oda.

Valaki aggódik érted még akkor is, ha neki az a munkája. Nem hinném, max addig amíg vele vagyok de utána elfelejt és jön a kövi páciens.


Tudom, hogy milyen nehéz néha felkelni szorongva, depisen, én is ebben élek, de ha én járhatnék még olyanhoz, aki meghallgat, pláne ingyen, én nem lemondani akarnám, hanem repülnék hozzá!

Mint mondtam már rendbe jöttem, nem szorongok sem vagyok már depressziós így ezért érzem feleslegesnek, és úgy érzem elég volt.

Mit csinálnál abban az időben, ahelyett? Feküdnél az ágyadban?

Öööh? Nem ismersz, miért kérdezel így? Sok millió dolgom lenne helyette amit nem itt vitatnék meg ha megérted. Most hogy válaszoltam minden kérdésedre, szeretnék az én kérdésemre is választ kapni :).

2023. márc. 29. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából, amíg idegeneknek a megerősítése kell, akik semmit nem tudnak az életedről, egyedül nem tudsz dönteni, a közvetlen környezetedben sincs senki, akivel ezt megbeszéld, nagyon is szükséges lenne még járni. De te tudod.
2023. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-Nem kell hogy mások döntsenek erről, érdembelileg kérnék választ, hogy lehet e lemondani további időpontokat úgy hogy többet nem megyek. Nem megerősítést kérek!
2023. márc. 29. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Semmi nem tiltja.
2023. márc. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. márc. 29. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, simán lemondhatod.

Én is mondtam, hogy köszönöm többet nem jövök. A kövi időpontra nem mentem el, akkor felhívott a gondozó,de nem vettem fel és nem történt semmi.

Én sem éreztem értelmét már.

2023. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!