Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek van kedve beszélgetn...

Valakinek van kedve beszélgetni egy BPD-s lánnyal?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Manapság minden tizen éves self-diagnostized borderline
2023. ápr. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem van én is az vagyok
2023. ápr. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Van de biztos lefeküdtél már aludni, valamint gondolom tini vagy, én meg kicsit már idősebb.
2023. ápr. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én szívesen beszélgetnêk. Irjatok
2023. ápr. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1

24 éves vagyok és kórházban diagnosztizálták lassan 3 éve.

2023. ápr. 3. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

Az a baj, hogy az ilyenekkor akarhanyszor probalok segiteni nem is nyomulok mert nem is akarok baratnot mert instabil vagyok major sulyos depresszios, vagdosom magam neha, de beszelgetni vagy valami az eletrol meg ilyenek esetleg segitseget tanacsot adni szivesen, hogy nekem mi nem sikerult meg miert es mit tennek mashogy.


De kb 10 esetbol 9 szer azt tapasztalom, hogy igazabol leszarjak mint mondok, meg meg se hallgatjak, meg igazabol nem azt kaptak amire vartak szoval, sajnos ha nokrol van szo akkor meg ott a riziko hogy igazabol pasit keresnek de ugy hirdetik hogy csak ismerkedni akarnak vagy beszelgetni.


Szoval ja, nincs kedvem.

2023. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#20:19

Persze, ezeket pasik írják ki. Aztán megad egy fél órája létező full üres instát vagy egy olyan csaj facet akinek a képeit 10másodperc alatt kikeresed képkeresővel.

2023. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!