Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Letezik hogy klion tipusú...

Letezik hogy klion tipusú antibiltikumot szedtem okteberbe de most jott ki a mellekhatasa? levofloxacin szedted 3hetig.

Figyelt kérdés

Oktoberbe szedtem prosztata gyulladásra

Levofloxacint. Akkor csak belfloramat nullazta le ami termeszetes illetve izuleti fajdalmakat okozott ami el is mult. Most 2hete nagyon faj a fejem, szedulok, izomrangasaim vannak meg labaim gye genek erzem. Elmentem maszek alapon mri re (koponya) ahol negativ minden illetve nagylabort is csinaltattam ott sincs elteres de olvastam hogy akin kijonnek az egezseg karositó mellekhatasok akar szedes utan evekkel is kijon. Lehet most jott ki? Akinek lett baja tole azonnal kijott?



2023. ápr. 4. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyivel később már nem hiszem hogy attól lenne. Érdemes volna további vizsgálatokat végezni.
2023. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!