Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek büszke magamra?e...

Hogyan legyek büszke magamra?egyre kevesebbszer van falas rohamom, még is ha van gyűlölöm a testem.

Figyelt kérdés

Nagyjából egy éve kezdődött,hetente 2-3x is.Utana másnap alig ettem.Es ez minden héten.Sirtam mindennap,mert az egészet az idézte elő,hogy a tanárom azt mondta,hogy "látszik hogy edzek,nagyobb lettem"és elkezdtem máshogy látni magam.Gyulolni.

Aztán mindent megettem amit találtam.

Így telt el fel évem.

Aztán önsegítő könyveket olvastam,tanulmányoztam magam,kicsit kevesebb lett a falasok száma.Egyedul is éreztem magam,amiatt is volt.Senki nem értett,senkim nem volt

Először hetente egy,utána két hetente egy,aztán változó volt.

Nagyjából 2 hónapja nem volt,és ma megint volt egy,emiatt holnap utcára sincs kedvem kimenni annyira sz*rul érzem magam.

Edzek rendszeresen heti 5x,és csak arra gondolok,hogy mennyire elrontottam mindent ,miközben regen sokkal durvább volt a helyzet.

De ezt is megint az idézte elő,hogy a tanárom most meg olyan megjegyzést tett,hogy nem elég jó a fenekem.

Hogy legyek büszke magamra?



2023. ápr. 5. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Te most komolyan egy tesi tanár szavára adsz?

Nem véletlen dolgozik olyan munkakörben, mint amiben.

Szűk látókörű az összes…egytől egyig. Egyrészt


Másrészt, ez az élet túl rövid ahogy, hogy mindenkinek meg akarj/tudj felelni.

Magaddal töltöd, és fogod is tölteni a legtöbb időt, tehát a saját elvárásaidnak kell megfelelj.


Te kicsinek látod a feneked? Nem tetszik? Akkor dolgozz rajta.

De ne csak fizikailag legyél toppon, hanem mentálisan is.


Ne nézegess top modelleket, és ne is hasonlítsd magad másokhoz. Már csak a genetika miatt sem.


Egyépként meg nekem is kicsi a seggem, és akkor mi van?

Nyilván tudnék tenni érte hogy ne így legyen, de jelenleg jól érzem magam így a bőrömben.


A lényeg, hogy nézz szembe ön magaddal, a saját elvárásaiddal.

2023. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy legyek büszke magamra?"


Úgy hogy komoly önbizalmat növesztesz akárcsak én.

2023. ápr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1! Nem tesi tanár,hanem az osztályfőnököm, és férfiről van szó.Egy 60+os férfiról :D Én magamnak sohasem tetszettem, evészavarom volt,szinte az összes fajta,már előtte is instabil volt az önképem. Amikor 34kg-osra lefogytam is kövérnek láttam magam, aztán 50kg-san, heti 5 edzés mellett egészséges kaja mellett sem voltam elégedett magammal. Sosem vagyok az. Jelenleg 20 éves vagyok.
2023. ápr. 6. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg egy dietetikus szakember sokat segithet, lelki szempontbol is koruljarjatok vele mi okozza a falasrohamaid. en ugy gondolom ha ez tidztazodott es rendszer van az etkezesedben akkor mar csak arra is buszke lehetsz, hogy ennyit tettel magadert teljesen egyedul ( egyebkent a heti 5x edzesre is nyugodtan legyel buszke )
2023. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!