Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mások szerint nagy dolog. Én...

Mások szerint nagy dolog. Én miért nem érzem mégsem hogy büszke lehetek magamra?

Figyelt kérdés

Pokoli gyerekkorom volt ami sikertelen felnőtt életet eredményezett nekem. Rengeteg szenvedés és depresszió valamint öngyilkossági gondolatok után elhatároztam hogy talpra állok, feldolgozom a múltat, és emiatt több szakemberrel elkezdtem dolgozni magamon. A környezetem ezt rettentően nagy dolognak tartják, már csak azért is mert ők képtelenek lennének elmondani bárkinek is a dolgaikat. Nekem pont eléggé fájt ahhoz hogy változtassak. Ebből kifolyólag nem esett nehezemre elmenni és segítséget kérni. Mindenki szerint büszke lehetek magamra én mégsem érzem ezt. Nem érzem ebben a saját értékem és intelligenciám pedig ezt kéne ahogy mások mondták.

Mi miatt van ez bennem? Nagyon akarom és csinálom és bármeddig hajlandó vagyok elmenni azért hogy egészséges és sikeres emberré váljak akit nem szomorít tovább a múlt.


2020. máj. 30. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell büszkének lenni magadra, elég ha végre elégedett vagy magaddal.
2020. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:
Semmi baj nincs veled, csak a környezeted nem érti a helyzetet.
2020. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kivülről ez nagy dolog, számodra menekülési utvonal volt
2020. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# tulajdonképpen mondhatjuk menekülési útvonalnak is. De egyben a megoldás is itt rejtőzik. Egyébként jobban érzem magam már most. Jól döntöttem hogy segítséget kértem. Nem is tudom hogy mi történt volna velem ha nem lépem ezt meg. Megértettem hogy miért mondják mindenhol azt hogy fájdalom nélkül nincs változás. A fájdalom kényszerít arra hogy lépjen az ember. Van még pár alkalmam a pszichológusnál utána következik a pszichoterápia. Nagyon kíváncsian várom már. Addig megyek amíg nem sikerül magamból új embert csinálnom. Elég volt ennyi év boldogtalanság.
2020. jún. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!