Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki szedi az Escitil 10mg...

Ki szedi az Escitil 10mg gyógyszert? 7 napja szedem 5mg hol erősebb hol gyengébb mellékhatásokkal.Szedek mellé még reggel 0:25 ,délben 0:25 este 0:5 frontint.Kinek.mi a véleménye a gyógyszerről ? Mennyi idő mire hatott?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezt már feltetted tegnap:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Bár látom vicces kedvű emberek lepontozták az értelmes válaszokat.

2023. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Sajna a pszichiátriai gyógyszereknek van mellékhatásuk a kezelés elején. Egy héttől ne várj semmit, az antidepresszánsnak tipikusan 4-6 hét is kell mire érzi az ember. Ha maradnak mellékhatások/nem működik, akkor lehet valami mást kipróbálni. Majd a doki mondja neked úgy is.

Frontinnal óvatosan!

2023. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


Én 2x10 mg-ot szedek/nap, jó gyógyszer de tényleg minimum 6 hét mire hatni kezd, legfontosabb a türelem. Pánikzavar/kényszerbetegségre szedem. Lazább vagyok, kicsit olyan mint egy leszaromtabletta. Kicsit elnyomja a libidót, de amúgy semmi negatíyv hatása nincs.

2023. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok

3 hete szedem a gyógyszert most kezdem a 10 mg ot.

Tapasztalt valaki reggelente enyhe pupilla tàgulàst ? Ami 1-2 óràn belül el múlik .

2023. ápr. 22. 06:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenféle mellékhatás jelentkezhet, tekintettel arra, hogy a pszichiátriai gyógyszerek a központi idegrendszerre hatnak. Mindent az orvosoddal beszélj meg. Ha hetekkel később is vannak zavaró mellékhatások, szintén az orvossal konzultálj.

Én tapasztaltam. De nem escitilt szedek.

2023. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kérdező? Bevált?
nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!