Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti, akiknek semmi jó dolog...

Ti, akiknek semmi jó dolog nincs az életetekben,hogyan élitek túl a napokat? Mi ösztönöz arra, hogy ne vessetek véget mindennek?

Figyelt kérdés

Teljes szívemből gyűlölöm magamat és az életemet is. Gyűlölöm az arcomat, a testemet, sőt konkrétan az egész lémyemet.

Meleg vagyok, csóró, nem kellek senkinek, még egy balatoni nyaralást sem engedhetünk meg magunknak.

Egyetemista vagyok, az elkeseredettségemből fakadó dühöt próbálom belevinni a tanulásba, mert titokban azt remélem, hogy ezáltal megtalálhatom önmagam, és többre viszem majd.

Hozzáteszem, hogy ami csak szarul sikerülhetett az életemben, az szarul is sikerült. Olyan szituációk történtek meg velem, amiket rémálmomban sem gondoltam.

Sokszor gondolkodtam rajta, hogy véget vetek az egész életemnek, de egyrészt nem merném megtenni, másrészt reménykedem abban, hogy egyszer, ha egy kicsivel is, de boldogabb életem lesz.

Szintén depressziósok, ti milyen módszerrel élitek túl a napjaitokat?



2023. ápr. 9. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem vetek véget az életemnek, mert egyrészt vagyok annyira értelmes, hogy tudjam, az nem old meg semmit, amúgy meg próbálom azokat a dolgokat előtérbe helyezni, amik jók. Pl. még mindig szeretek csokit enni, maszturbálni, aludni, netezni... stb.
2023. ápr. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
17%
inkabb szexelj
2023. ápr. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Konkrétan a kötelezettségek hajtanak előre.


Ki kell fizetni wzt, el kell látni azt, meg kell tenni amazt.

Annál tobbre már ritkán jut életerőm (sőt, a fentieket is épp hogy csak megteszem, mert őszintén semmi kedvem hozzá).


Hogy miért nem vetek ennek véget?

1) a család összeomlana ha megtenném

2) nem tudok olyan módszert ami biztos és számomra kivitelezhető.

Ha elcseszem az akasztást, béna maradok életemre. Ha túlélem a zuhanást, akkor nyomorék maradok.

Ha elnézem a gyógyszer/méreg adagot akkor zöldség leszek. Stb.


Nem igazán van útmutató hogy "hogyan öld meg magad laikusként". Szóval az egyik visszatartó erő a család a másik pedig a kivitelezéshez szükséges tudás hiánya.


Szóval maradok amíg valamilyen megfelelő módszert ki nem tudok vitelezni (vagy meg nem oldódnak a dolgok, bár azt kétlem).

2023. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

Az,hogy tudom egyszer vége és meghalok.

Azon a napon leszek a legboldogabb.

2023. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!