Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog az ájulás...

Normális dolog az ájulás pillanatában boldogságot érezni?

Figyelt kérdés

Nemrég életemben először elájultam, valószínűleg egy kis túl nagy hőségtől, nem szándékosan. Ez a dolog amiatt foglalkoztat, mert akkor, amikor elkezdett minden kép és hang összemosódni, meg megszűnni minden inger, akkor annyira boldognak éreztem magam, mint még előtte soha. Valahogy mintha titokban mindig erre vártam volna, hogy szűnjön meg velem együtt minden.


Most sokat kattogok ezen, nehéz megállnom, hogy megpróbáljam újra összehozni a dolgot. Tudom, hogy sokan szexuális örömforrásként csinálnak hasonlókat, de én a magam esetében nem ilyesminek éreztem ezt.


Igazából csak érdekelne, hogy ez mennyire normális dolog, vannak-e hasonló tapasztalatok; illetve ti mit éreztek, amikor elájultok.


2022. dec. 31. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Én sokszor ájultam el - viszonylag -, utoljára vagy három napja. Sosem volt boldog élmény. Az agyam kikapcsol a vérnyomás különbség, vagy a nagy fájdalom miatt. A füleimnél pedig sistergő hangot hallok - néha a szénsav pezsgésére hasonlít a hang -, és a legtöbbször émelygéssel párosul.

Kellemetlen nekem inkább.

2022. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én is ajultam el, de szintén életemben először, néhány hete történt a dolog, bár nekem teljesen más okbol kifolyólag. Egyszerre volt jó és rossz, szeretném ujraelni, mégegyszer, vagy ha lehet többször is.
2022. dec. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Amikor én ájultam el, az akkor volt, mikor kiszálltam egy kád vízből, ami túl meleg volt, és éreztem, hogy nem tesz jót. Kiszállás után zúgott a fülem, hányingerem volt, elöntött a víz és bőghetnékem volt. Valószínűleg összecsuklottam, mert az ágyon tértem magamhoz, ahová bevitt a párom. Szóval nekem nem volt egy kellemes érzés, de vérvételkor is hasonlót szoktam érezni néha.
2022. dec. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Én nem is szoktam észrevenni. Max mikor fehéredik ki a kép. Utána szokott leesni h ájulás volt...
2022. dec. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Én nem szoktam akkor erezni semmit, illetve azt megelőzően nagyon rosszul szoktam lenni. Utána viszont, mikor kezdek magamhoz térni, akkor az jó erzés szokott lenni.
2022. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!