Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Podcast-ot hallgatva nem...

Podcast-ot hallgatva nem érzem magam hasznosnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Akkor sem, ha amúgy hasznos/releváns lenne önfejlesztés, karrier vagy más szempontjából.


Gyorsabbra (pl 1.8-as) sebességre szoktam állítani, hogy még kevesebbnek érezzem az ’elvesztegetett’ időt, de így is bűntudatom van, mintha épp ’semmittennék’. Ez valamiféle munkamánia, nem?



2023. ápr. 10. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne más kategóriát, nem csak ilyen önfejlesztő podcastokat hallgatnod mert ezek tényleg lehoznak az életről.
2023. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van :))) Egyébként lehet ám séta vagy házimunka közben is hallgatni bármit.
2023. ápr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Gyere hozzánk fát hasogatni, igazán hasznos, és közben is hallgathatod fülessel.
2023. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem csak önfejlesztő podcast-ot hallgatok. Csupán egy példa volt.


Közélet, politika, tudomány, gazdaság stb témájúakat is.


Arra céloztam, hogy még ha hasznos is (mert művelődöm, fejlődök) akkor is bűntudatot ébreszt bennem.

Sétálva (parkban) hallgatást is próbáltam. Vagy koncentrálni nem tudtam, vagy ugyanúgy jött a bűntudat, hogy semmirekellő vagyok.

2023. ápr. 10. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináld valami közben. Én takarításkor vagy vezetéskor szoktam.
2023. ápr. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a Filmbarátok podcast - et szoktam hallgatni. Főzés, teregetés stb közben.
2023. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!