Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy elfelejtsek...

Zoltán9 kérdése:

Mit csináljak hogy elfelejtsek valakit?

Figyelt kérdés

Nagyon megkedveltem egy kolléganőm,ő is engem,össze is jöttünk volna sztem csak elment máshová dolgozni,és a gond az hogy ennyire még nem kedvelt senki,annyira dicsért,közeledett,állandóan hozzámèrt, dicsért,szóval odavolt értem,és lehet már soha nem fog senki ennyire kedvelni,vonzodni hozzám,így annyira nehéz őt elfelejteni,hiába van parom,de már nem is foglalkozik velem,és igazából sohasem szerettem szerelemmel

csak aranyosnak találtam,és osszejottunk mert mindkettőnkel soha senki nem akart összejönni,azthittem talán lesz vele valami,mhelyi románc egyszer az életben olyannal aki szeret és akit én is szeretek és vonzónak találok de nem jött össze,és így gáz mert az van bennem miért nem sikerül nekem legalább egyszer legalább egy csók vagy egy hét vele amikor együtt lettünk volna mhelyen lopott percek csókok,soha nem fog ez nekem összejönni?



2023. ápr. 10. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Hát, ha már most annyira oda vagy, mi lesz később…! Próbáld meg elfoglalni magadat, sportoljál!
2023. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen el kell magam foglalni majd elmúlik idővel, lassan,kell talán 2-3 hónap mert ennyire még senki se volt oda értem meg szerintem már nem is lesz,fèlènk pasi vagyok,nem a legnagyobb önbizalommal és ez a gond,mások 3 hetente váltják a nőket,nekem meg csak egy párom volt eddig egész életemben pedig lassan 40 leszek,így naná hogy szomorú az ember,és ugye ő meg egy fiatal,csinos szexi csaj, legalább egyszer lehetett volna szerencsém a nőkkel de nem,èvek múlva is fog fajni hogy végül semmi se lett belőle,nehéz ezt feldolgozni aki olyan helyzetben van mint én hogy nem a nők kedvence
2023. ápr. 11. 03:53
 3/6 A kérdező kommentje:
És ugye ráadásul még ő kezdeményezett is,állandóan mellém ült,dicsért,mondta mennyire szeret velem dolgozni, hozzámèrt,míg ugye a párom már le se szar,hozzám se èr,nincs ölelés,meghittseg,osszebujos filmnézés,és amíg vele közel kerültünk egymáshoz addig párommal távolodtunk egymástól és közel 3 hétig szex se volt de nem is hiányzott,elég volt a kolleganő közeledese,érintése stb
2023. ápr. 11. 03:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy igy alakult, de erőt kell venned magadon!
2023. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen el kell felejteni,egy-ket hónap aztán remélem túl leszek rajta,az idő minden sebet begyógyita jó is a rossz is elmúlik:)
2023. ápr. 11. 09:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy alakult vègül kèrdező?
2023. júl. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!