Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás tünete lehet?

Szorongás tünete lehet?

Figyelt kérdés

2 éve ilyenkor ezerrel készültem az államvizsgára, amikor hirtelen beszúrt a bordáimnál valami. Akkor 4 napig folyamatosan görcsölt random, egy pózban tudtam aludni, háton. 4 nap után már átment a masik oldalra is a fájdalom, ekkor kórházba kerültem, ahol még ct is készült, és kiderült, hogy az égvilágon semmi bajom. Eltelt pár nap és enyhült a fájdalom. A háton alvás fél évig!!! Megmaradt. Azóta se tudja senki mi a szar volt ez.

Erre tavaly decemberben elölről kezdődött ez a rémálom, random szurkalasok a felső testembe, görcsök, annyi különbséggel, hogy neha elmúlik, néha pedig előjön.

Szeretném megérteni mi történik velem, de az orvosok szerint nincs probléma, hiába vannak erős, elviselhetetlen fajdalmaim.

Vajon a szorongás okozza ezt?


2023. ápr. 11. 20:40
 1/3 anonim válasza:
Én arra tippelnék, hogy vagy a folyamatos stressz miatt jelentkeznek problémák az idegrendszeredben, vagy az agyad igy akar rávenni, hogy mással foglalkozz, vagy placebó, hogy elképzeled hogy bajod van akár tudatalatt, aztán pedig már tünetek is jelentkeznek hozzá. Nincs tudományos alapja, de biológiát és pár évig pszichológiát tanulva ezekre tippelnék
2023. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szorongás is lehet mögötte, de előbb ki kell zárni a szervi okokat és ért-e december táján nagyobb stressz? A háziorvosodhoz fordulj bizalommal.
2023. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Hasonló gondom van nekem is...
2023. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!