Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás tünete lehet ?

Szorongás tünete lehet ?

Figyelt kérdés

Reggel már idegesen kelek,egész nap nagyon ideges vagyok .

Szorongok.. félek....hogy meghalok...hogy valami bajom van...hiába szedek nyugtatót amit a HO írt ki,nem jobb,sőt talán erősebb az idegesség.


2022. jún. 19. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Szerintem a nyugtató csak időlegesen jó, pl ha van egy célod, hogy eddig kell kibírni. De talán arra sem, mellé szedj antidepresszánst szerintem. És mellé nagyon ajánlott pszichológus, terápia, mert az okot is meg kell szüntetni.


De mindezek előtt adj esélyt az életmódváltásnak, ha megy gyógyszer nélkül, az mindig a jobbik út.


Heti sok sport, magneb6, nyugtató tea, nyugtató gyógynövényes bogyó.

2022. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minél előbb kezdj el pszichoterápiát. Ne csak nyugtatót szedj. Mellette vagy helyette szedj antidepresszánst.


Ilyen súlyos félelmeken nem valószínű, hogy önmagában segít az életmódvàltás, gyögynövények.

2022. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!