Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hatástalanítsam a...

Hogyan hatástalanítsam a paroxatot?

Figyelt kérdés

Fáradt vagyok és fáj a torkom. Ezek függetlenek a paroxattól.


A paroxat hatása, hogy állandóan partihangulatban vagyok, k@urva jól nézek ki és szexisten vagyok. Nem ilyen vagyok. Ezt okozza a gyógyszer és ha küzdök ellene csak roszabb. Nem akarok mentőt mert bezárnának.


2023. ápr. 22. 03:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon nem normális, hogy partihangulatot csinál, általában a bipolárisoknál szokott mániát okozni, de pont ezért aztán lecserélik.
2023. ápr. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bulizok, rázom a hajam, 6-kor "rávertem" az ajtót barátomékra, hogy menjünk frizbizni. 1 órakkor keltem és 3-tól erezd el a hajam parti van és nagyon élvezem. :D
2023. ápr. 22. 06:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy mi történt tegnap. Barátom most mesélte el.
2023. ápr. 22. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ritka esetben, pszichózist okozhat ez a gyógyszer, ha nem tudja lebontani a szervezeted. Van egy dokumentumfilm az antidepresszánsokról, és abban pont ez a gyógyszer okozta azt, hogy jámbor családapák (több eset), megölték a saját gyereküket. Film címe: Letters from generation RX
2023. ápr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Abbahagytam és kiment. Elvégeztem egy online bipoláris tesztet és elvileg bipoláris vagyok. Majd a pszichiáteremmel beszélek, hogy csináljunk egy igazi tesztet.
2023. ápr. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!