Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vettem be reggel 9 kor egy...

Vettem be reggel 9 kor egy fél 0,25 mg os frontint és 10:00 kor ittam egy pohár kolát meg utána is és 13:30 fele ideges lettem meg ilyenek, lehet hogy a cola hatástalanítja a gyógyszert?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne szedjél Frontint, mert az idegességet nem csillapítja, viszont olyan kábává tesz, mintha be lennél rúgva! Ha ideges vagy, akkor inkább próbálj megnyugodni, számolj magadban 25-től visszafelé, és próbálj megtanulni meditálni. A meditáció oldja a stresszt.
2015. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kólában nincs annyi koffein, hogy teljesen hatástalanítaná. Nekem még az energiaital sem hatástalanítja. Sőt, utána tudok a legjobban aludni.:)

Keresd meg az okot magadban, ami a belső feszültséget okozza, valószínűleg amiatt vagy ideges, a kólától függetlenül. Gyógyszer ide - vagy oda, ha valamin kattog az agyam,vagy valami bánt, én is hiába veszem be, nem szűnik a kattogás.

2015. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hatástalanítja .nyugi
2015. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. 0.25 alparazolam egyébként nem sok, mondhatni lófasz esti fénnyel, ráadásul 6 óra alatt nagyjából ki is megy teljesen a szervezetből.


Első, te most azt akarod mondani, hogy a legbeváltabb szorongás oldó nem jó idegességre, mond el kérlek miért kellet most full retardba menned?

2015. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

0,25 mg frontin hatása legkésőbb 4 óra alatt eltűnik.

És igen, nem idegességre való, hanem szorongásra, milyen meglepő, benne van a nevében is. Az idegesség amúgy is lófütyi ahhoz képest, amikre ezt szedni szokták (és nem is ilyen adagban)

2015. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Philipp Gábor ***** válasza:
Nem pont ellenkezőleg de valószínűleg hozzászoktál.Ne szedd sokáig mert pusztítja az idegsejtjeidet.
2015. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 és eltudnád mondani az "idegesség" meg a "feszültség" közötti különbséget kérlek? Szerintem nem. Mert nem nagyon van, az egyiket akkor mondod, mikor épp van, a másikat meg mikor tartós... Ugyan arra kb. Na mind1, fotel szakértőkkel nem kell vitatkozni
2015. márc. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fotelszakértő, persze. Én is szedtem, valószínűleg veled ellentétben.

Röviden, idegesség: okkal, feszültség: ok nélkül.

Hosszabban: idegességet esemény váltja ki, tudod, hogy mi, tudod, hogy miért, kiszámítható, tudod, hogy mikor, miért múlik el. Feszültség, szorongás: akkor is, ha nem kéne, kiszámíthatatlan kezdet és vég, testi tünetek ok nélkül.

2015. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!