Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtató leszokást hogyan...

Nyugtató leszokást hogyan ütemezzem? Illetve valami kiegészitò terapia bevált valakinek? Cbd olaj, macskagyökér tea, vagy c-peptid?

Figyelt kérdés
2mg rivotrilt szedek estenkent. Mostanság hianycikk lett. Talán ez az égi jel hogy leszokjak. Kinek milyen utembe sikerult leszokni? Es esetleg valami kiégészitő terépia letezik ami segetitene? Cbd olajrol olvastam hogy nyugtató hatásu. 1.5mg ra csökkentettem rivotrilt nagyon rosszul lettem masnap lehet sok volt csökkentés? Aki megszabadult a benzoktol kerem segitsen.

#leszokás #Rivotril #Benzodiozepim
2023. ápr. 23. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem fűvek sikerült letennem a kemèny altatókat. Semmi más nem segített azon kívül. Szívtam estènkènt,jót aludtam aztán amikor stabilizáltam magam már az sem kellett.
2023. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem antipszihotikumról nem sikerült tiszta ideges lettem mikor abbahagytam lehet nem fog neked se menni.
2023. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A taurinnak van nyugtató, szorongásoldó hatása, én egy púpozott teáskanálnyit szoktam bevenni. Valaki írta itt, hogy Remotiv Extrával jön le rivotrilról, és beválik, annyit tudok, hogy a Remotiv tényleg jó cucc, csak én alkoholról próbálok leszokni. A macskagyökér sem rossz ötlet, erősíti a benzók hatását, szóval lehet, ha csökkented a rivót, de egy-két kapszula macskagyökeret veszel be mellé, akkor nem sínyled úgy meg. A benfotiamin is jó, antidepi, tisztább fej, jobb alvás.

CBD-olajat akartam próbálni én is nystagmusra és szorongásra, de mocsok drága, és kissé parasztvakításnak tűnik, de ha megengedheted magadnak, eg, próbát talán megér.

2023. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy parasztvakítás a sok gyógynövényes cucc is annak, aki 2mg Rivotrilról jön le. Én csak 0,5-ről jöttem le, de semmi nem segített, csak a kitartás az elvonási tünetek elviseléséhez. Nagyon lassan kell letenni és nagyon pici adagokban. 2mg letétele minimum félév.
2023. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

0,25 mg elvetele 1-3 hetente.


Szükség eseten Tiapridal, más antipszichotikumok (pl Ketilet, olanzapin) álmositó es nyugtató hatású antidepik jöhetnek számításba. Pl Trittico, Mirtazapin, Valdoxan,

2023. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Semmi mással, mint hogy szépen lassan csökkented az adagokat. A füvek, C-peptid meg minden ilyen hülység csak kábítás, semmit nem használnak (illetve de, a tulajdonosok pénztárcáját hízlalja) Ha 2 mg-ról indulsz, szépen lassan 0,25 mg-osával csökkented havonta. Hosszú és kemény út lesz, de meg lehet csinálni!
2023. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!