Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek ilyen rosszul macskagy...

Lehetek ilyen rosszul macskagyökér készítménytől illetve 5-htp-től?

Figyelt kérdés
Éjjel lefekvés előtt szedtem be 2db secadur forte-t illetve egy 5-htp kapszulát. Kicsivel lefekés után rémálmaim voltak nyomott a mellkasom, iszonyatos hasgörcseim voltak és hányingerem fel se bírtam kelni, utána megint visszaaludtam újabb rémálom hasfájás és nagyon idegesnek is éreztem magam. Kora reggel erős hasmenésre ébredtem, hányingerre.

2018. okt. 17. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármelyiktől, ha még nem szedted őket és érzékeny vagy valamelyikben a hatóanyagra, vagy nagy a dózis. Ez így együtt nekem baromira soknak tűnik, annyi biztos. A hasmenés alapján és inkább az 5-htp-re tippelnék, a magas triptofán tartalmú dolgok pl. pulykahús, esetenként okozhatnak hasmenést.


Legközelebb ne egyszerre vegyél be ennyit, hanem külön-külön, és akkor kiderülhet, mi okozza. De az is lehet, hogy akkor probléma nélkül fogja tolerálni a gyomrod.

2018. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Ez az idegességtől van és már olyan súlyosak a tüneteid hogy szakszerű, orvosi segítségre lenne szükséged! Keress fel egy pszichiáter szakorvost!
2018. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek hasznos lesz a válaszom. Ettől volt. Másnapra elmúlt.
2018. okt. 25. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!