Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin függőség kialakulhat?

Frontin függőség kialakulhat?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Évek óta szorongásom van, jelenleg az antidepresszánsomat emelik és mellé kiirtak 0,75mg Frontint minden reggel.

Nagyon félek, hogy hozzászokok.

Kb csak egy hónapig kell szedjem.( suliba még be tudjak járni)

Mi a tapasztalotok? Frontin nélkül nem tudok elindulni



2023. ápr. 23. 23:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Pszichoterápiára fogok járni, de szintén egy hónap múlvára kaptam időpontot.


Hát a rossz gondolatok ugyanugy velem vannak, csak kb olyan faradt es baggyadt leszek tole, hogy csak igy “letezek”

2023. ápr. 24. 07:17
 12/15 anonim ***** válasza:

A értem,

Enis készülök pszichiatriara, Debrecenbe

2023. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a gyógyszer csak elnyom, de a problémát nem szünteti meg.
2023. ápr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Frontin = Xanax, úgy “kapkodjátok”…max negyedet, felet, max egyszer egy nap és max pár napig, ha három napon át mindennap kellett akkor pszichoterápia is kell mert akkor nem fog elmúlni a tablettától. Inkább a citromfű, komló, orbáncfű - ezek olcsóbbak is tea formában és jók is, de ezeket sem kéne folyamatosan. A problémáink megoldását semmilyen vegyi anyag nem helyettesíti, ha hosszú távon szedi az ember, csak még több problémát gyárt.
2023. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Abbahagytam. két hétig szedtem de nekem elég volt. soha többet!! borzalmas volt
2023. ápr. 30. 21:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!