Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kétségbe vagyok esve,magamra...

Kétségbe vagyok esve,magamra maradtam,hogyan lábaljak ki a dolgokból? Valószínű,hogy depressziós is vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem volt könnyű életem.Gyerekkori trauma,bántalmazás családon belül,sok költözködés,nem tudtam így soha barátságokat kötni.Erzelmileg soha senki nem támogatott,egy nagyon mérgező környezetben nőttem fel.Soha senkire nem támaszkodhattam,ha még is beszéltem valakivel a problémáimról az volt a válasz,hogy "ez van". Két éve érettségiztem,azóta nem igazán tudom mit kezdjek magammal.Dolgoztam több helyen, leginkább szezonális munkákat,meg közben be iratkoztam szakmát tanulni.Semmi értelme nem volt,mert semmit nem tanítanak.Plusz a tanár ki kezdett velem.Elkezdett bennem kialakulni a férfiaktól való félelem,szorongani kezdtem ,és soha nem éreztem magamat biztonságban.Mostaban egyre jobban érzem,mint ha kiégtem volna.Semminek nem látom értelmét,állandóan aludnék ,fáradt vagyok,nincs kedvem enni.Nagyon egyedül érzem magam,semmi nem boldogít,és úgy érzem nincs kiút.Szedek antidepresszánst,de semmit nem ér,pedig emeltek az adagon.

Hogyan lepjek ki ebből a helyzetből?


2023. ápr. 25. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyed van? Hobbid? Mozogsz valamit? Egyedül laksz? Háziállatod van? Egy macska vagy kutya is sokat segíthet.
2023. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor emeltek az antidepresszans adagjat?


Ha par het varj egy kicsit.

2023. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg itthon élek,nincs munkahelyem most,vizsgazok és most be kell járnom a suliba egy hónapig.Mar előre félek ha munkát kell nézni a szorongásom miatt,de eddig mindig túl lettem rajta,egyedül.Most amit kapok ösztöndíjat az a pénzem van,meg amit félre raktam.Edesanyammal és mostoha apámmal élek.Van egy macskám,és igen rendszeresen heti 5x járok edzőterembe.Az egyetlen,ami kikapcsol.Hobbim az edzés.Es nagyjából egy hónapja emelte meg a gyógyszerem.
2023. ápr. 25. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor most extra sok stressz van a vizsgák miatt. Legyél magaddal türelmes, + időnként tolj be egy kis forró csokit.
2023. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne hagyd magad!! Énis sokszor ígyérzem magam, és szedek is gyógyszereket, de csökkentettem őket, harcolni kell, ha rosszul érzed magad akkor menny el egy jó baráthoz az rengeteget segít
2023. ápr. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim.Senkim nincs épp ez az.
2023. ápr. 28. 06:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Edzőteremben próbálj meg barátkozni.
2023. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!