Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus segít?

Pszichológus segít?

Figyelt kérdés
Nagyon szorongok. Már annyira,hogy a mellkasom is fájni szokott. Kaptam már időpontot,de nem mentem el. Úgy éreztem nem segítene. És nehezebb elmondani egy idegennek a problémád.
2023. ápr. 25. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet
2023. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Eleinte én is tartottam tőle, hogy vajon megfogok-e tudni nyílni egy full idegen előtt. Nem mondom, hogy az első alkalom egy leány álom volt, de utána egyre jobban kezdtem fellazulni, és mikor látta rajtam, hogy valamit nehezebben tudok kifejteni, akkor kérdésekkel rásegített.

Én is szorongással mentem, de lényeg a lényeg, hogy egy megfelelő szakember tényleg tud segítséget nyújtani. :)

2023. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,sokat segít🙏normális ember akarok végre lenni.Szeretnék meggyógyulni.
2023. ápr. 25. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2023. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!