Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudja az ember elszánni...

Hogy tudja az ember elszánni magát arra hogy véget vessen az életének?

Figyelt kérdés
Mostanában elég kilátástalan az életem több területen is.próbálok pozitív lenni és ez van hogy sikerül de másnap meg mély depresszióba zuhanok, nincs egy biztos pont az életembe és mostanában sokszor megfordul a fejemben hogy véget vessek ennek az egésznek..csak közben az gond hogy szeretnék még élni és vannak még terveim és céljaim de amikor már kezdem úgy érezni hogy kezdek egyenesbe jönni akkor állandóan falakba ütközök és jön a depresszió.Talán csak gyáva vagyok sőt az vagyok és félek a haláltól de sajnos úgy érzem hogy egy csőd tömeg vagyok és semmi értelme hogy éljek, sajnos huszonéves létemre idáig jutottam, nem tudom hogy lábaljak ebből ki.
2023. ápr. 27. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább írdd le, hogy mi bánt, minthogy ilyesmin töprengj!

Nehéz pozitívan gondolkodni, ha úgy érzed, hogy minden a fejedre dől, de talán néha olyan apróságok változtatják meg az ember gondolkodását, hogy nem is gondolnánk.

Szóval írdd le, hogy mi a baj!

Ha akarod ide vagy privátban. Néha az is elég, hogy kicsit kizökkenj vagy más nézőpontból is meghallgass valakit...

2023. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Aki már annyira menne, az tudja a módját. Neked, és nekünk még dolgunk van itt, azért nem gondolunk erre(vagy nem komolyan) sokszor mondtam családtagok előtt hogy jobb lenne megdögölni mert nem tudom összekaparni a pénzt arra amit szeretnék és boldoggá tenne(ingatlan,hobbi)


Sokan emiatt alkoholistává váltak, nem akartak meghalni, de nem is akartak semmit az élettől úgy igazából, ismerek olyan 50 körüli embert, évtizede már hogy hajléktalan, és csak úgy van.

2023. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Én sem tudom mit kezdjek egyébként, semmi sem jön össze.
2023. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1es.

Sajnos jelenleg nincs munkám és nem tudom mikor lesz ha lesz eggyatalán,a párommal jelenleg távkapcsolatban vagyunk és nagyon félek hogy elveszítem őt de az is megfordult a fejemben hogy valamilyen indokkal szakítanom kéne vele mert jobbat érdemel nállam de azzal tönkre tenném őt egy életre.Lehet elég zavaros amit le írtam és talán más nem is érti meg hiszen nincs ebben a helyzetben.

2023. ápr. 27. 23:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező én is ebben a cipőben járok.
2023. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

Melyiknek mi az oka? (1)

2023. ápr. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os próbálok munkát keresni de nem nagyon akar sikerülni meg sajnos semmi nem akar sikerülni, lehet hülyén hangzik de kb úgy érzem magam mintha el lennék átkozva egy szerencsétlenség vagyok.
2023. ápr. 28. 08:02
 8/10 anonim ***** válasza:
En mar 2x probaltam de ugy vagyok meg egy probat teszek de ha nem fog sikerulni akkor meg a 30 at se fogom megelni mege gy eselyt adok magamnak de tobbet mar nem mert belefaradtam.
2023. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as én is adok magamnak még egy kis időt aztán szerintem én is hagyom ezt a tetves, undorító, kegyetlen világot.elegem van elfáradtam
2023. ápr. 28. 17:28
 10/10 anonim ***** válasza:
És miért éltek távkapcsolatban?
2023. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!