Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magány érzése mennyire megszok...

Magány érzése mennyire megszokott, normális? Fog ez javulni? Tapasztalatokat, gondolatokat várok!

Figyelt kérdés

22/F

Egy pár hónapja költöztem el a szüleimtől, bár már ott is kezdtem ezt érezni, talán ez a költözés csak felerősítette a szitut.


Most egy haverommal lakom, külön szobánk van, minden rendben, szuper munkám, rengeteg barátom van, sokat járok társaságba, sportolom. Viszont lány már 2 éve nem volt az életemben és jelenleg ezt érzem problémának, persze lehet, hogy nincs igazam.


Amikor lefekszem aludni, vagy csak este egyedül vagyok itthon elkap egy rettenetesen szörnyű, kínzó magány. Vágyom a szeretetre, rettenetesen egyedül érzem magam sajnos és megbízni is rettenetesen nehezen bízom meg másban, sokat csalódtam sajnos.

Ezt pedig nincs is kinek elmondanom. Ezért írom ide, kicsit jól esik, hogy őszinte legyek.:)


A szüleim szeretnek, nap mint nap beszélünk, de nekik is megvan a saját problémájuk, valójában úgy érzem, én vagyok a támasz mostmár nekik. Amit nem is bánok, nagyon szívesen segítek, elvégre ők is ezt tették, nem 10 percig… :)


Várom a gondolatokat, nem tudom, hogy mit kellene tennem, lehet hogy nem is egy kapcsolat lenne a megoldás?



2023. ápr. 27. 23:46
 1/3 anonim válasza:
Mind egyedül vagyunk ,csak valaki még ezzel nincs tisztában. Ezt az élet még sokszor igazolni fogja neked. Sajnálom.
2023. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Így érzem. Ugyanakkor mi a helyzet a “hosszú boldog házasság”-okkal és az “álom család”-okkal?


Vagy ilyenek valójában nincsenek is? :)

2023. ápr. 27. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, ez csak egy átmeneti idôszak. Ismerkedjèl, keress egy barátnôt aki ˋfeldobna“! Azonkivûl járjál el sportolni rendszeressen egy Fitniss Klubba.
2023. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!