Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizált szorongásom van,...

Generalizált szorongásom van, amit nem sikerül enyhíteni. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalatokra! Jártatok már így? Normális válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
Több éve küzdök generalizált szorongással, aminek tárgya leginkább a halálfélelem. Pár éve tart, 2-3 évvel azután kezdődött, miután hirtelen és fiatalon meghalt az Apukám. Kisebb-nagyobb intenzitású a szorongás, de mindig jelen van, néha pánikrohamok is kísérik. Több éve járok pszichológushoz is, de úgy tűnik,ez sem segít. Rémálmaim is vannak, hogy meg fogok halni, ezek után pedig újra rosszabbul leszek, és ez így megy...akadályozza a mindennapjaimat, fogalmam sincs már mit tegyek. Éshogy ezt mi okozza. Esetenként beveszek xanaxot, ha már nembirom. De csak álmosít, és alvás után minden kezdődik elölről. Segítsetek! Volt már valaki hasonló cipőben, hogy sikerült túllennetek ezen? Válaszaitokat előre is köszönöm!
2018. okt. 28. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichiáter jobban tudna segíteni. A xanax az csak nyugtató, semmi más.

Ne haragudj, de ezen nem lehet túllenni...meg kell gyógyulni.

2018. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon megértelek, mert nekem is ez állt a papíromon ami neked.Én is szedtem gyógyszert, súlyos álmatlansággal, pánikkal (dolgozni nem bírtam elmenni) küzdöttem, izületi és bélproblémákkal és még sorolhatnám. Nekem is küzdelmes. Nem rég találtam egy nagyon egyszerű, de annál nagyszerűbb öngyógyítási technikát, ami napi 3x6 percet vesz igénybe és működik. A technika 'A GYÓGYÍTÓ KÓD" c. könyvben van benne. A könyvhöz mellékeltek magyar betegek fantasztikus gyógyulásáról egy kis füzetet és bizony nagyon sok pánikos és szorongó sorstársunk gyógyult meg rövid idő alatt. Én is megvettem a könyvet 2 hónapja és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon sokat javult az állapotom, jobban alszom, már nem tudok úgy pánikolni és szorongani. Minden nap használom a gyógyító technikát amit egy óvodás is meg tud tanulni, így százezrek használják a világon.

Javaslom még neked, ha megteheted, hogy kezdj el valahol jógázni. Áldásos a hatása. Javaslom még neked a TM (transzcendentális meditáció) technikát, ami szintén nagyon sokat segíthet. Keress rá a neten, de elsősorban én a könyv elolvasásást és a benne lévő gyakorlatot javaslom, mert tényleg csodákat tesz.

Tudom, hogy van az a helyzet, amikor a gyógyszer mentőkötél, de nem fog soha meggyógyítani, ahogy engemet se tudott,csak letompított, zsibbadt mindenem, így én sem szedem rendszeresen.

Van még egy nagyon jó kis könyv, amit javaslok neked még csak úgy elolvasni, az pedig Dr.David Hawkins: ELENGEDÉS.

Zseniális!


Már nagy lépést tettél meg, hogy keresed a megoldást és hidd el a Jó Isten nem engedi el a kezedet, ahogy az enyimét se engedte és megtaláltam a kijárat felé vezető ösvényt.


Minden jót Neked!

2018. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Próbáld meg a Clonazepamot. Nagyon jól hat. Nálam szoc fóbiára perfekt.
2018. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pszichiáterhez menj, aki ír majd fel szorongásoldó gyógyszert. A xanax önmagában ezen nem segít, csak míg tart a hatása, de nem erre való. Ráadásul jól hozzá lehet szokni.

Sport, mozgás, életmódbeli változtatások, berögződött szokások tudatos változtatása is segíthetnek.

2018. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!