Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Átmeneti pszichotikus zavarból...

Átmeneti pszichotikus zavarból meglehet gyógyulni? Mennyi idő után lehet meggyógyulni, hogyan kezelték?

Figyelt kérdés
Jelenleg néha elvesztem a realitás érzékemet 2mp-ig aztán visszaáll minden a régire, naponta kb 5-10x jelenik meg valamikor kicsit, valamikor durvábban, közben ezt pánik kíséri, a héten megyek orvoshoz, valaki gyógyult már ki ebből? Ha igen mennyi idő volt és mivel kezelték?

2023. máj. 1. 16:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Amikor elterelem a figyelmet vagy filmet nézek stb, olyankor 90szazalekkal kevesebb arányban jelenik meg vagy egyáltalán nem, remélem nem annyira komoly a baj..
2023. máj. 1. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

"Átmeneti pszichotikus zavarból meglehet gyógyulni?"


Gondot okoz a szövegértelmezés? Az átmeneti szó szerinted mit jelent azt hogy örökké tart? Ahogy a neve is sugallja csak átmeneti épp ezért ez a neve!


Üdv egy átmeneti pszichotikus zavarok gyógyítására szakosodott szakpszichiáter

2023. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A héten mész orvoshoz?

Akkor nem is ő adta ezt a diagnózist?

Bár szerintem ez a 2mp-s realitásérzésvesztés nem pszichotikus tünet. Vagyis amikor én az voltam, nem ilyen kis kihagyások voltak.

2023. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!