Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fantáziálok ilyenekről?

Miért fantáziálok ilyenekről?

Figyelt kérdés

Hogy például megsérülök, megtámadnak, megvernek de valamiért ez jó érzés ilyenekre gondolni még akkor is ha tudom a valóságban nem lenne jó. Gondoltam már arra is, hogy direkt megvágom vagy megmérgezem magam, hogy kórházba kerüljek és foglalkozzanak velem, sajnáljanak. Nem tenném meg de jól esik legalább gondolatban megtenni.

Volt, hogy megvágtam magam és miközben töröltem le a vért azt képzeltem, hogy ott van valaki és vígasztal. Lehet a magány miatt?



2023. máj. 3. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért fantáziálsz ilyenekről, mert törődésre, szeretetre vágysz. Nincs senki a környezetedben, akire számíthatsz ilyen téren?
2023. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem nagyon... Igen törődésre vágyok, együttérzésre de ezt nem szoktam megkapni, én hallgattam meg másokat, volt aki ki is használta ezt, most meg magányos vagyok, bizalmatlan.

Ilyen beteg dolgokat gondolok de megtenni nem merem szerencsére

2023. máj. 3. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Hány éves vagy? Fiú vagy vagy lány?
2023. máj. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!