Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet érezni, ha nem...

Ki lehet érezni, ha nem kedvel a terapeutád?

Figyelt kérdés

Én kiéreztem. Valamiért nem tud közöttünk szorosabb, mélyebb kapcsolat kialakulni. Hiába próbálok belemenni komolyabb témákba, nem érzem azt, hogy rámhangolódna, vagy hogy egymásra tudnánk hangolódni és igazán komolyan venne. Sőt, úgy érzem, hogy egyenesen nem kedvel. Nem utál vagy ilyesmi, szimplán nem vagyok szimpatikus neki. Eddig nem nagyon éreztem ilyet másnál, tehát van valóságalapja, viszont emiatt rosszabbul vagyok.

A kérdésem a következő: az lenne a normális, ha a terapeuta 100%ban a kliensre hangolódik és kedveli? Ha nem kedvel, miért nem mondja?


2023. máj. 5. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt neked kell érezni,hogy jó e a Terapeuta. Ha ugy érzed nem tud rád hatni, akkor jobb, ha egy másikat választasz. Persze az is előfordulhat, hogy nem vagytok kölcsönössen szimpatikusak egymásnak. Biztos, hogy nem fogja a szemedbe mondani, hogy nem kedvel.
2023. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
keress mást. van ilyen, ők is emberek, nem mindenki univerzálisan klappol mindenkivel.
2023. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel ők is emberek náluk is megvan, hogy szimpatikus vagy nem. De ők orvosok, nem válogathatnak. Én is megéreztem az egyiknél, hogy nincs meg a kölcsönös szimpátia, nem is ment a beszélgetés. Ilyenkor mást kell keresni.
2023. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában ha nem kedvelnek, kitalálnak valami mondvacsinált indokot, amiért nem lehet folytatni többé vagy szimplán rád sütik, hogy nincs semmi problémád. Velem ez volt..:))
2023. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!