Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert nezek ra arra maskepp,...

Miert nezek ra arra maskepp, aki olcso vagy androidos telefont hasznal?

Figyelt kérdés
kb 1.5 eve kezdodott.
2023. máj. 5. 23:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hogy másképp?
2023. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
:D mitől van kisebbségi komplexusod?
2023. máj. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Iphonefétis :D
2023. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
te mit használsz?
2023. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem az embert nézed magát, hanem a telefonját :D

Bocs, de erre kb ez a válasz :)


Tok mindegy, ki mit hasznal, nyilván a felső x réteg megengedhet magának akármit , de nem tudhatod, valaki képes pl erre hitelt felvenni :D nekem pl felső kategóriás van, de eszemben sincs erről meg bélyegezni valakit :D sőt, engem érdekel, ha nyitottabb az innovatívabb és jól működő olcsóbb verziókra, mert szerintem is butaság ennyit költeni rá . És ha valaki ezt alá támasztja, simán váltok :D szóval onnantól én is olcsó telefonos leszek :D hoppá :D


Szerintem próbáld ne ez alapján mérlegelni. Lehet akit elitelsz az olcsó mobil miatt , már azt tudja amit te nem :D és olcsóbban megkapta :) szóval, inkább becsulendo :)


Igaz, hogy manapság mindent is ezen csinálunk, megéri a befektetést, és 10 eve nem

Volt androidom, de szerintem semmi baj vele :) Felhasználó függő , ki mit szeret :) Emiatt felesleges ítélkezni .

2023. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert szomorú leszel, hogy másoknak nem kell a telefonjukkal kompenzálni ezt-azt.
2023. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak. :(
2023. máj. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Mert paraszt vagy.
2023. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
És te miért lennél több mert iphonod van? Xdd nekem volt mind2 az andoridot jobban szeretem. Az iphone egy túlárazott szutyok lett nem látom mi kerül benne 800 ezer forintba :D
2023. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem derül ki, hogy neked milyen telefonod van, de a kérdésed enyhe arroganciával sejteti, hogy drága telefonod van, és hogy az Androidos készülékeket is a "megvetendők" közé sorolod tudatosan vagy tudattalanul.


Az érzésed lehetséges okai: kisebbségi komplexus, kompenzációs kényszer, gyerek és/vagy felnőttkori érzelmi elhanyagoltság a szülők részéről, pénzcentrikus családban való nevelkedés, csordaszellemben történő működésre való hajlam + gyenge & könnyen manipulálható lelki alkat (a magát felsőbbrendűnek hívő iPhone-közösség tagjaként részvétel a minden más telefont használók közös és homogén, ugyanakkor élvezettel társított gyűlöletében [párhuzam a német nemzetiszocializmussal]).


Hirtelen ennyi jutott eszembe, én leginkább az érzelmi elhanyagoltságra, a pénzcentrikus családra, és a csordaszellem + manipulálható lelki alkat összességére gyanakszom. Az egyes okok szerepének súlya és aránya nehezen feltárható, de a fő forrása ezeknek a materiális javakhoz köthető diszfunkcionális érzéseknek általában a családi háttérben keresendő.

2023. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!