Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobbak az iPhone telefon...

Miben jobbak az iPhone telefonok, mint az Android-os telefonok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 17:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
Mint a hasonlo arkategoriaju Android-os telok?
2023. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Relatív, ki mit szokott meg, régebben azért voltak jobbak az iPhonok mert nem fagytak le, de úgy tudom most már az androidosokkal sincs ilyen probléma. i
2023. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Sokkal jobb a szoftverük
2023. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Az iOS teszi jobbá. Az igaz, hogy androidon több beállítási és testreszabási lehetőség van, az iOS ettől kevesebbet tud, de azt viszont tökéletesen. Nem akadozik, nem laggol, tökéltesen működik.
2023. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
68%
4-es, nekem egyik androidos telom sem "akadozott", "laggolt", also-kozepkategorias telokat hasznalok, HTC, Samsung.
2023. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Milyen Androidos? Google Pixel? Annál nem jobb.
2023. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
5-ös: én ilyen "linux b_u_z_i" vagyok. Egész életemben androidos telefonokat használtam. Amikor voltak még nexus referenciatelefonok akkor azokat, utána mindig felsőkategóriás eszközöket. Mindig mindegyik akadozott. Ami legjobban idegesített, hogy elkezdtem írni, és a rendszer kilőtte az ujjaim alól a billentyűzetet. Na ez volt a halálom. Bár mostanában ez nem fordul elő, de régebben ez mindennapi volt. És most is televan idegesítő hibákkal, de ez van. Nincs ezzel semmi probléma, egyik rendszer sem tökéletes.
2023. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az hogy Android, túl nagy csoport. Nem lehet így általánosítani. Kezdésnek tisztázzuk hogy az Apple nagyrészt csak a felső és csúcskategóriában gyárt telefont, szóval csak a szintén ebben a kategóriában lévő Android rendszerű, illetve Android alapú telefonokhoz lehet hasonlítani. Ez úgy 90%-ban leszűkíti a kört. Szóval maradtak a 3-400 ezres és e feletti árú telefonok. Az Apple mellett a kiváló ökoszisztémát tudom mondani, de ez nagyrészt csak akkor számít ha más Almás készüléked is van. Ha egy rendes Android rendszert hasonlítunk össze az IOS-el, akkor nem mondanám jobbnak az IOS-t. Az Android egy nagyon kifinomult és kiváló rendszer, csak sajnos ráteszik a legszarabb telefonokra is, amik nem is bírják futtatni. Én a Google helyében biztos nem adnám ki ezeknek az oprendszert mert csak szégyent hoznak rájuk, dehát ők tudják. Az összegányolt (főképpen kínai szégyen Androidokhoz képest) mondjuk egyértelműen jobb az IOS.

Végülis azt tudom így mondani hogy egy hasonló árfekvésű telefonnál nem jobbak az Iphone-ok egyértelműen. Csak személyes preferenciák alapján lehet itt választani.

2023. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Semmiben. :D

Az android jobb.

2023. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Android jobb mert olcsobb, ha nem lenne ilyen draga az iphone akkor jobb lenne, de igy kb ez nekem elkepzelhetetlen hogy tudjak egyet barmikor is venni
2023. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!