Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan váltsak pszichológust?...

Hogyan váltsak pszichológust? Egy terápiát lehet másnál folytatni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy magánnál vagyok, elég borsos árért, és már nem sokáig engedhetem meg magamnak (bár gondoltam volna előbb erre..), de szeretnék továbbra is járni valakihez. Lehetséges egy terápiát másnál folytatni, vagy ott előröl kell kezdeni mindent? Másik problémám: Hogy mondjam meg ezt a mostani dokimnak?:-/
2010. okt. 9. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

En azert ajanlanek konyveket inkabb, mivel azok is segitenek ilyenkor es mindig keznel vannak.


Dr.Joseph Murphy: Benned a gyogyito ero, A boldogsag titka, A tudatalatti csodalatos hatalma c. konyvei, de biztosan van tobb is, es ezeket akar konyvantikvariumban is betudod szerezni, mivel ott olcsobbak.


Nezd meg ezeket mivel szinte megtanitanak arra, hogy hogyan tudsz feldolgozni eseteket, es hogyan tudsz valtoztatni pl.

2010. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem "ciki" pszichológust váltani, ha úgy érzed, ez a szakember valamilyen szempontból nem felel meg neked.végülis a gyógyulásod a cél és a lényeg.szerintem ő már valamennyire simerhet téged, és valószínűleg eddig megbíztál benne, ha hozzá jársz.egyszerűen mondd meg neki, h van itt egy problémád, és szeretnéd, ha közösen találnátok megoldást.mondd meg neki az igazat a váltás okáról, mert így tud majd neked érdemben segíteni.a terápia folytatásával kapcsolatban is megkérdezheted őt ezek után, egészen biztosan válaszolni fog:)


pszichológus hallgató

2010. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a könyvajánlót!:-)


Az a baj, hogy ezt viszont olyan kellemetlen megmondani, hogy a világon semmi bajom nincs vele, sőt, a tehetném csak hozzá járnék, viszont.. nagyon drága. Lehet, hogy majd azt hiszi, hogy kedvezményt akarok kicsalni?

2010. okt. 10. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:

értettem a kérdést,és szerintem meg fogja érteni, hiszen ismer téged.ne szégyelld, h ez az indokod, mert ez egy elég nyomós érv.ha őszintén megbeszéled vele, ki fogtok találni együtt egy jó megoldást


a 2.voltam

2010. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!