Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudna-e nekem valaki olyan...

Tudna-e nekem valaki olyan pszichológust mondani Eger-Gyöngyös-Hatvan körzetében, aki magánúton rendel, és nagyon jó?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Rajszi Erika. Ő egri és sokan dicsérik...
2011. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem elég az hogy jó a pszichológus az is fontos, hogy a Te személyiségednek megfeleljen.


Valamikor fiatalként velem történt, hogy orvos pszichiáterre lett volna szükségem. S bizony magam alágyűrtem a szentemet, nem ő gyógyított, segített nekem, hanem én Őt. Aztán kértem másikat, akinek a fizimiskája abszolút nem volt szimpatikus, olyan jól kezdődött a diskurzusunk, hogy a béna lábamra felálltam ki kirohantam a teremből becsapva magam mögött az ajtót. El is loholtam a folyosó közepéig mire lelohadt a dühöm, úgy felmérgesített a pacák. Aztán ismét legyökereztem, nem csak mert újra nem mozdult a lábam, hanem a döbbenettől hogy megmozdult egyáltalán jártam rohantam!


Szóval ennyit jelent az, hogy meg is feleljen a személyiségünknek az-az orvos. S bizony Ő meggyógyított igaz több hónapig tartott, de az nem az ő hibája volt hanem a tudatom nagyon makacs, a személyiségem túlzottan kemény. Magam vagyok a megtestesült jóság-- de ha úgy jön össze, keményebb vagyok a betonnál mindenkivel szemben és önmagammal szemben is.


Szóval nézz önmagadba, milyen vagy Te, a problémáidat vedd alapul és a szerint válassz orvost. Soha ne azt nézd szimpatikus-e hanem hogy a Te személyiségednek megfeleljen

2011. nov. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!