Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ADD/ADHD! Nektek is problémát...

ADD/ADHD! Nektek is problémát okoz végigvinni egy beszélgetést?

Figyelt kérdés

Végignézni egy filmet. Befejezni egy feladatot.


Sokszor túl gyorsan gondolkodom és már félszavakból kitalálom mit akar a másik fél mondani, vagy mi fog történni a filmben. Youtube-on sokszor 1,75x-2x sebességgel nézem a videókat.


Hamar elunom magam, és kell valami ami komolyabb challenge, leköti a figyelmem.



2023. máj. 8. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Az emberek sokszor a türelmetlenséget behaluzni ADHD-val.

Olvastam erről cikket, vagy videót néztem már nem tudom, hogy a tiktok is mennyire deformálja az embereket, azzal, hogy 5-6 másodperces interakciókat kap az agy, egy óra alatt meg akár 100 videót is megnéz az ember.

Ezt követően meg egy egybefüggő témával kapcsolatban nem képesek végignézni egy 3 perces youtube videót sem.

2023. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző válasz arra akart utalni, hogy nem feltétlen áll betegség mögötte, csak attól is függ, hogy milyen ingerek érik állandóan az agyat.

Bántás nélkül sejtem, hogy rég olvastál ki egy több száz oldalas könyvet.

2023. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs Tiktok-om.


Kisgyerekkoromtól fogva fennállnak a tünetek. Nagyon sok nehézséget okoztak a tanulásban/munkában.

2023. máj. 8. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, kicsit általánosítás volt. De lényegében arra akartam utalni, hogy biztos fejleszthető ez is. Ahogy rontani is lehet az én példámmal alátámasztva, úgy javítani is lehet rajta.
2023. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!