Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ketilept szedése mellett mik...

Ketilept szedése mellett mik a leggyakoribb mellékhatások, és hogyan hat?

Figyelt kérdés
Olvastam a tájékoztatót, a tapasztalatok érdekelnek.

2023. máj. 8. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
100 mg/nap dózisban este elálmosít, jól lehet tőle aludni, napi 10-11 órát is. Növeli az étvágyat, esténként édességet kívánok, de ez nem vészes, csak oda kell figyelni, nehogy komolyabb súlygyarapodás legyen belőle. Nyugodtabb vagyok tőle és kevesebbet pörgök azokon a dolgokon, amik miatt gyógyszert kell szednem.
2023. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólást kiegészíteném: kezdeti kézremegésem volt, elmúlt aztán, székrekedés sajnos ügyelnem kell a rostbevitelre jobban plusz kavé tejerzekeny vagyok így a kettő üti egymást szerencsére. De a kórházban amikor beállítottàk nagyon rossz volt. 100mg este,25mg reggel. Nekem jó alvásra és azóta panikrohamom se volt.
2023. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én ma kezdek 25 mg-mmal.

Csak nagyon félek.

Nyilván hízni se szeretnék, de egyéb dolgoktól is tartok, nem lesz-e valami szar tőle.

7 óra alvásnál többre nincs lehetőségem.

Rivotrilt szedek, azt kéne fokozatosan elhagynom ezzel, + szorongásra kaptam.

2023. máj. 8. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tiniként szedt,kórházba állították be,híztam tőle és eléggé zombi üzemmódban működtem.

Aztán felnőttként újra felírták,de nem bírtam szedni.Szinte egész nap csak aludtam volna,illetve nem voltam teljesen tiszta.Szóval végül én mondt,hogy nem vagyok hajlandó szedni.

2023. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hizlal mint a dög
2023. máj. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez nem hiányzik, sztem lecseréltetem vmi másra.
2023. máj. 11. 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 150et kaptam. Pár hét után abbahagytam, mert a több évvel azelőtti bokarándulásom fájt tőle elalváskor: ez szörnyű érzés volt a kómásító álmosítás mellé.

Amúgy nekem nem lett több az étvágyam, meg más bajom nem volt tőle. Úgyhogy próbáld ki, aztán meglátod, max. abbahagyod. Jogod van hozzá. De hátha segít és akkor meg tök jó!

2023. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!