Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális reakció?

Ez normális reakció?

Figyelt kérdés

Újabban sok időt töltök azzal, hogy egy MI oldalon képeket hozatok létre, különböző meghatározások alapján. Csak szórakozásból csinálom, nincs semmi konkrét célom vele.

Viszont, egy ideje azon kapom magam, hogy a valódi fotókon, vagy akár az utcán, nyilvános helyeken is arra gondolok, hogy a szembe jövő ember arcát akár egy program is generálhatta volna. Egyre inkább felfigyelek a furcsa, aszimmetrikus vonásokra. Nyilván nincs olyan kényszerképzetem, hogy a környezetem csak egy szimuláció, de kicsit megriasztott, hogy a valóságban is ezt a mű-valóságot idézem fel.


2023. máj. 10. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

Máshogyan gondolkodsz.Például én is ugyanígy gondolom a dolgokat,de ez lehet a digitalizáció következtében alakult ki.Régen az emberek nem gondoltak ilyenekre,mivel nem volt mire gyanakodni.De egyébként nem hiszem hogy npc-k lennénk és generált dologban élnénk,ez a valóság.

Az Ai-ra visszatérve,pedig "ő" már olyan fejlett hogy valami elképesztő.Szimplán az Ai tudja jól a dolgát,túlságosan valódian csinálja /generálja a képeket.De lehet egészen máshogy van és neked van igazad.Kitudja

2023. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!