Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyíthatatlan betegség a...

Gyógyíthatatlan betegség a családban, normális ez a reakció?

Figyelt kérdés

Nagymamám daganatos, nem mondták az orvosok hogy menthetetlen mert még folynak a vizsgálatok, de nagyon későn fedezték fel így az eszem tudja, hogy mi lesz ennek a kimenetele.. :(


Viszont én a családomtól messze élek, 2 havonta találkozunk és ezt is telefonon tudtam meg 2 napja. Azóta olyan mintha az agyam blokkolná ezt a hírt, nem tudok sírni sem, pedig imádom a nagymamámat és nagyon nagyon nyomaszt a helyzet.


Lelkiismeretfurdalásom van,ha napközbeni egy egy dolgon mondjuk mosolygok...


Mi a baj velem, miért nem dolgozza fel az agyam ezt az infót? :(


21N



2019. dec. 3. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert még nincsenek tények. Plusz az ember mindig reménykedik
2019. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a halála után se tudtam sírni,meg azóta se,pedig eltelt pár év,de ez nem azt jelenti,hogy nem szerettem.

Senki se kívánja hogy innentől lefelé biggyesztett szájjal közlekedj állandóan,az mire lenne jó,vagy kinek ? Az a lényeg hogy magadban tedd helyre a dolgokat,és készülj fel mindenre.

2019. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A halál természetes velejárója az életnek. El kell fogadni, hogy egy nap mind meghalunk. Én sok temetésen részt vettem, pedig csak 22 vagyok. Nem kötelező gyászolnod, főleg előre. Ne érezz bűntudatot olyan természetes dolgok miatt, mint a halál.:) Inkább szép emlékek jussanak eszedbe nagyidról. Ne sirasd! Ha nem szenved és nincsenek fájdalmai akkor minden rendben lesz. Egyszer csak elalszik és örökre megpihen egy hosszú élet után.

Fel a fejjel!:)♥

2019. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem 21évesen lett rosszindulatú daganatom még időbe észre lett véve!

Volt műtétem meg 6ciklus kemoterápia és még egy műtét!

De már csak kontroll vizsgálatra járok és minden rendben van! :)

Most 23/F vagyok :)

2020. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!