Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Könnyebb lenne nekem, ha nem...

Könnyebb lenne nekem, ha nem élnék? Ennyi rossz után?

Figyelt kérdés

Voltam psichiátrián, ott egy növér belém állt nem hitt nekem.

Nem értem miért nem lehet hinni nekem. Értem én h lehet h zavaros voltam vagy valami, de ingerült volt, ahogy a családon az anyám. Ő is fojton ordított velem, ahogy ők is. És ez nekem fáj, nem bírom az egészet. Agreszív vagyok, meg beutaltak. Erre a növér is bántott. Kiröhögött, kényszerítette, h gyógyszert bevegyem, mikor nem akartam. Mondta, erőteljesen belémkényszeríti, ha nem veszem be. Ekkor elkezdtem sírni, mert az anyámra emlékeztetett. Ő is agreszív volt.

Teljesen frusztrált vagyok, öngyilkos akarok lenni, mindenért. De nem akarok visszakerülni a pokolba. De azt sem tudom mit tegyek. Az orvos legalább jó volt, de halom diagnózist adott és nem tudok érvényesülni az életben. Aztán az anyám is zaklat még. Vele élek. És fáj. Nem tudok elköltözni. Nem kapok munkát, nem vesznek fel. Könnyebb lenne nekem, ha megölőm magam?


2023. máj. 14. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Most lehet nehéz időszak van, de ki fogsz jönni belőle. Ha szeretnél, beszélhetünk
2023. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a nővér se normális, ahogy anyukád se, nekik is biztos van egy pszichiátriai kórképük, ugyanis egyezséges ember nem ilyen. Az sajnálatos, hogy az a nővér dolgozhat, dehát ilyen a magyar egészségügy... Legalább a feladatot elvégezte, ha jól értem bevetted a gyógyszert, ez legalább neked is jó a viselkedését leszámítva. Teljes mértékben ignoráld a viselkedését, nem a te hibád, hogy idegbeteg a nővér.

Sajnálom Drágám, hogy ilyen nehéz neked, de szerintem inkább vigyázz magadra, nem tudhatod mikor lesz jobb sorod. Kitartást! ❤️

2023. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!