Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halálvágy miatt bezárhatnak a...

Halálvágy miatt bezárhatnak a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom a pszichiáternek, hogy halálvágyam van, nem akarok már élni akkor bevitethet a pszichiátriára? Vagy csak akkor ha kijelentem, hogy megteszem?

Nem akarom, hogy bezárjanak de nagyon rosszul vagyok.



2023. máj. 19. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Engem is bevittek de olyan szarul bántak velem hogy aláírtam egy papírt és eljöttem

2023. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom 1-es :(

Azt hittem nem engedik ki onnan olyan könnyen az embereket.

2023. máj. 19. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem zárt osztály volt

Engem sem akartak elengedni de annyira rossz volt bent hogy megmondtam hogy nem fekszem be

2023. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Ha önveszélyesnek ítél, akkor.

Nyíltról bármikor kijöhetsz, zárton nincs ilyen.

2023. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De ha nem merem megtenni akkor gondolom nem vagyok önveszélyes?

Már sokszor megtehettem volna de végül nem mertem. Csak mindig visszatér a késztetés de aztán enyhül, lenyugszom de ha történik valami rossz megint visszatér.

2023. máj. 19. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam neki és nem záratott be. Kérdezte akarok-e kórházba menni? De ennyi.Mindenki azt hiszi egy rossz szó és bezár a pszichiáter de ez hülyeség.
2023. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én régen alapból azzal mentem pszichiáterhez, hogy halálvágyam van (pszichológusom ekkor már nem akart vállalni). Hónapokig jártam hozzá, mire felmerült a kórház. Onnan is két hét után ki is engedtek.
2023. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pszichológus küldött el pszichiáterhez? Mióta jártál pshichológushoz előtte? Nem tudott segíteni, vagy miért mondta, hogy nem akar vállalni?
2023. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pszichiátriára nem véletlen kerülnek az emberek. Ha az orvosod önveszélyesnek talál bevitethet. Már egy aláírással ki lehet jönni sajnos... Nagymamámat is kiengedték, pedig nem lett volna szabad és beszámíthatatlanságában véletlen túltolta a gyógyszereit, majd meghalt.. Ha nagyon depressziós vagy lehet van erősebb antidepresszánsa, mint amit szedsz, próbáld meg, de, ha nem segít lehet jobb is, ha bevisznek. Nagymamám skizofrén is volt, és, ha tovább bentmaradt volna az sokat segített volna. Minden alkalom után jobban volt. De sajnos nagyon tropa volt már a végére és elfelejtette az adagolást...
2023. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!