Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az hogy jobban...

Mitől van az hogy jobban érzem magam ha nincs rend a szobámban?

Figyelt kérdés
Utálok rendet rakni, mindig amikor nagy rend van úgy érzem mintha nem is az én szobám lenne, hanem valaki másnál lennék vendégségben. És amikor újra rendetlen kezd lenni a szobám (értve úgy, hogy például üres zacskók a földön szanaszét, ruhák össze vissza) akkor kezdem komfortosabban érezni magam, és jobban a sajátomnak érezni a szobámat.

2023. máj. 20. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert éhez a környezethez szoktál hozzá. így tetszik a szobád.
2023. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy :) mert nekünk ez a komfortos, ez ad biztonságérzetet, és/vagy a lelkünkben káosz uralkodik, bizonytalanság vagy az életben nehézségek, hát a szobánkat ami a "világunk, " azt legalább úgy rendezzük be ahogy mi irányíthatjuk az életünkben.
2023. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az, Cseni? 😃
2023. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd kinövöd :D üdv egy 42F
2023. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy mindenki kinövi, majdnem annyi vagyok mint a 4-es és imádom a rumlit
2023. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok

#3 fogalmam sincs ki az, de nem


Azt elfelejtettem még írni hogy az üres falakat se bírom

Muszáj hogy tele legyen bármivel (egy rajzommal, ami jól sikerült, vagy a kedvenc énekeseim posztereivel stb)

2023. máj. 21. 01:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi baj, valaki a rendet valaki meg a káoszt szereti, mert ugyanúgy átlátja. Különbözőek vagyunk.
2023. máj. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!