Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm kipróbálta az...

A barátnőm kipróbálta az amfetamint eleteben először, tuladagolasa lehetett? Lehet még belőle komoly baja?

Figyelt kérdés
Egy kiskanál hegyéről szippantott fel egy picit, nem tudom mennyi lehetett az a pici. Ezután szédült, egyensúlyzavara volt, mondta, hogy a lábát is mintha nehezebben tudta volna felemelni, nehezebb volt a mozgása. A feje egy ponton zsibbadt, illetve testszerte is zsibbadt. Rövid időn belül egy séta hatására jobban lett, de még mindig szédeleg. Már tudott enni, aludni még nem. Be kéne mennie a korhazba, vagy ez “normalis” és megúszta?
2023. máj. 21. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Kórház! Azonnal! A drog nem játék mikor tanulják már meg a fiatalok? Ott az orvosok megnézik elmondják mi a baj mi a teendő.
2023. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet tudni miket adnak hozzá az utcai dílerek ezekhez a porokhoz. Lehet hogy nem vagy amfetamin volt hanem van benne ketamin, vagy ne adj isten fentanil. Utóbbitól ha túladagolja azonnali légzésleállas lesz.


Ez egy orosz rulett. És amilyen ostoba a barátnőd azt se tudja mennyit szívott fel, miből és hogy minek.


Ilyen esetben akár még is halhat pár órán belül. Azonnal vidd el toxikológiára kivizsgálásra.

2023. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
1# soha. néha nézz ki a burkodból is.
2023. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez tegnap este volt, azota mar sokkal jobban van. Csak parázik és engem kérdezett meg én pedig aggódok
2023. máj. 21. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Hármas mi az hogy nézzek ki a burkomból? A drog nem játék.
2023. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem játék, de mindig lesznek drogosok.
2023. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tegnap volt és már jobban van, akkor nem muszáj orvoshoz menni, de máskor inkább ne tegyen ilyent.


Egyébként nem is értem. Ismerek olyant, aki nagyítóval nézi, mit tartalmaznak az élelmiszerek, milyen E-k vannak benne, de a totális ellenőrizhetetlen, azt sem tudni mi van benne drogokat meg fogyasztja.

2023. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!