Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ataraxról mik a vélemények?...

Ataraxról mik a vélemények? Hallott már róla valaki?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nem tudom, mire lesz. Ha van ra nyomos ok, akkor biztos jo arra.

Nekem pszichiater ugy irta fel, hogy igazabol depressziom volt, de akkor elviselhetetlen duh, feltekenyseg, veszelyes gondokatok miatt kertem, hogy olyat adjon, amitol nem erzek, ami lebunkoz.

En csak a kezdeti mellekhatasokat tudom mondani, attol meg kesobb lehet jo arra, amire szoktak adni. En abbahagytam, mas orvostol szerencsere antidepresszanst kaptam.

Szoval egy hetig 20 orakat aludtam. Es ami megdobbentett,eloszor azt hittem, nem en hallok rosszul, minden hangot nagyon melynek hallottam. A masik szobaban a teveben azt hittem, ferfi beszel, mikor no. A csengohangok melyek lettek, a telefonba a legjobb baratnom mikor azt mondta, szia, en vagyok, megkerdeztem, ki vagy.

Ennyi.

2023. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes. Barátomnak írták fel szorongásra.
2023. máj. 26. 12:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint olyan szinten szorong néha, hogy nekem sem mer írni, vagy felhívni.
2023. máj. 26. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig en szorongok, panikbeteg is vagyok, es az antidepresszans az, ami eloszor csodat tett, aztan mivel osszes bajom miatt szedem mar allandoan mar, ugy mondom, szinten tart. Husz ev utan nem szupererot ad, hanem ugy elvagyok, mindent csinalok, de alkalmankent nyugtato is kell.

Nincs kepesitesem ilyet irni, de szerintem olyan drasztikus durva gyogyszer az Atarax, hogy arra folosleges adni. Mert van mas is. Ha valaki on- es kozveszelyes, vagy elviselhetetlen erzesei vannak, akkor gondolom, muszaj.

2023. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz, nem en vizsgaltam meg. Lehet, hogy ez mar pszichozis, es indokolt volt.
2023. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
atarax egy nagyon gyenge nyugtató, viszont eléggé álmosít az antihisztamin hatása miatt. Nagy csodát nem lehet tőle várni.
2023. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!