Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egészséges dolog egy 30 éve...

Egészséges dolog egy 30 éve meghalt gyerek születésnapját minden éveb ünnepelni és azon keseregni ha ma élne hány éves lenne és most menne egyetemre most házasodna stb?

Figyelt kérdés
10 éves volt mikor balesetben elhunyt. 30 éve. Most is ünnepli az anyja a szülinapját tortával stb. évről évre. A szobája 30 éve érintetlen.
2023. jún. 3. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Igen
2023. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
29%
Hogyan halt meg nem meséled el privátban?
2023. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem, nem mesélem el mert ez a kérdés szempontjából totálisan mellékes. elcsapta egy autó, röviden ennyi.
2023. jún. 3. 10:28
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem normális. Nem mindenki tud tovább lépni, akarata ellenére sem, a gyász egy elég egyedi dolog, mindenkinél máshogy van. Van aki az elvetélt magzatát is gyászolja így évekig. Inkább ez legyen, minthogy leszarja a gyerekét (amíg még él).
2023. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

", a gyász egy elég egyedi"


A szokásos gyászidő 1 év... és nem 30.

2023. jún. 3. 10:40
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Én csak azt nem tudom, hogy ez téged miért zavar. Megemlékezik valakiről akit szeretett, mi rossz van ebben? Senkinek nem árt vele. Mások meg hetente kimennek a temetőbe az elhunyt szeretteik sírjához. És akkor? Ha egyébként túl tudtak lépni, nem depressziósak, normálisan élik az életüket, akkor szerintem semmi gond nincs azzal ha az elhunyt szeretteinkről megemlékezünk. Mint mondtam, ártani senkinek nem árt.
2023. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Én csak azt nem tudom, hogy ez téged miért zavar"


Én hol írtam hogy engem ZAVAR? Idézd be.

2023. jún. 3. 10:53
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát ami engem hidegen hagy azon nem pörgök és nem írok ki róla kérdéseket, azért mondtam.
2023. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem érdekel más emberek élete, mert van sajátom, így nem pörgök azon, ők mit miért tesznek.


Sajnállak, amiért neked nincs életed és másén csámcsogsz, meg kiteregeted ide a gyk-ra.

2023. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
És azt milyen jogon óhajtod előírni bárkinek is, hogy hány évig gyászoljon, te kötekedő birka?
2023. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!